[MOC] 1:13 W900 LongNose - początek

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
TiTo & Anakin
Posty: 325
Rejestracja: 2004-12-16, 17:27
Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie
brickshelf: tito-anakin

 

#61 Post autor: TiTo & Anakin »

W realizmie ma ! napewno dużą. Takie moje zdanie ;) Z biegiem czasu przekonasz się, że dobrze postąpiłeś :)

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Maciej Drwięga
Posty: 1109
Rejestracja: 2004-08-08, 13:00
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: maciejd

 

#62 Post autor: Maciej Drwięga »

TiTo & Anakin pisze:Z biegiem czasu przekonasz się, że dobrze postąpiłeś
Każdy buduje z innych powodów i każdy ma jakiś styl. Do przebudowy podwozia namówił mnie Anders Gaasedal. Ciężko mi powiedzieć, czy daje mi to więcej radości czy mniej, że rama wygląda tak a nie inaczej...
Jak na razie cieszy mnie coś innego - że skończyłem naczepę, cały zestaw ma 160cm a ja zabieram się właśnie za podłogę drugiej nczepy - i zapewne wyrobię się przed imprezą w Berlinie. Może nawet uda się zrobić coś ekstra.
Maciej
-----
Na warsztacie kolejowo, ale jeszcze nie wiem co... pewnie kawałek bocznicy kolejowej, na ten cały bałagan.

Awatar użytkownika
Maciej Drwięga
Posty: 1109
Rejestracja: 2004-08-08, 13:00
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: maciejd

 

#63 Post autor: Maciej Drwięga »

No dobra, pora na mały update :)

Wiele się nie zmieniło, może nieco wykończenie. Zdjęcia plenerowe, jakże by inaczej :)

Obrazek

http://www.brickshelf.com/gallery/macie ... ler_01.jpg

Zdjęcia _01.jpg do _21.jpg lub http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=203593 jak już będzie publiczna :)

pozdrawiam
Maciej
-----
Na warsztacie kolejowo, ale jeszcze nie wiem co... pewnie kawałek bocznicy kolejowej, na ten cały bałagan.

Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 1379
Rejestracja: 2004-12-25, 17:06
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Pietruch-15

 

#64 Post autor: Pietruch »

Oczywiście ;) Zdjęcia są super. Jasne, pokazują wszystkie szczegóły.
Model bardzo szczegółowy zero zastrzezeń.
Naczepa Bardzo ładna, 3 osiowa.
Jednym słowem Super zdjęcia i model. ;)
Pozdrawiam,
Maciej

Awatar użytkownika
Korn
Posty: 133
Rejestracja: 2004-11-30, 21:56
Lokalizacja: Łuków
brickshelf: Fireblast

 

#65 Post autor: Korn »

Truck jest świetny, a zdjęcia plenerowe to potwierdzają!! Masz może w planach jakiś inne nowe MOCe?? 6/6 czyli najlepiej jak tylko można :D
Ostatnio zmieniony 2006-09-03, 17:40 przez Korn, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam.
KoRn

Awatar użytkownika
Maciej Drwięga
Posty: 1109
Rejestracja: 2004-08-08, 13:00
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: maciejd

 

#66 Post autor: Maciej Drwięga »

Korn pisze:Masz może w planach jakiś inne nowe MOCe??
- Peterbilt 359 - dwie osie, pomoc drogowa w malowaniu biały, niebieski, czerwony, można ją zobaczyć w kilku ujęciach w filmie Konwój; dokumentacja zebrana, prace w toku, gotowe 20% kabiny, podwozie, silnik; może będzie gotowy niebawem.
- Jelcz 3xx wywrotka z przyczepą Zasław, mam już dokumentację fotograficzną, prace rozpocznę w okolicach grudnia, z częściami nie będzie problemów (w sumie tylko białe i szare).
- Star 660 M2 - ciężarówka MT / TrTr (planuję zrobić na tyle modułowo, aby były dwie wersje - lekka do zawodów i ciężka na pokaz); dokumentacja zebrana, może będzie gotowy na 23.09.2006 (Kielce).
- Kenworth W900 z filmu "Mistrz kierownicy ucieka" - dopiero szukam informacji na temat jego dokładnej wersji, silnika itp :) ; planowane rozpoczęcie prac - przyszłe wakacje.
- Mack WS700 z naczepą do przewozu świnek - model ciężarówki, jaką jeździł PigBen (aka Love Machine) w filmie Konwój, dokumentację już mam, problem jest z kolorystyką (klocki w odpowiednich kolorach); rozpoczęcie prac przyszły rok.
Maciej
-----
Na warsztacie kolejowo, ale jeszcze nie wiem co... pewnie kawałek bocznicy kolejowej, na ten cały bałagan.

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#67 Post autor: Bricksley »

Jak każdy inny Twój MOC, tak i ten jest wspaniały, nie mówiąc już o zdjeciach... Czy to już ostateczna wersja?
Maciej Drwięga pisze:- Peterbilt 359 - dwie osie, pomoc drogowa ... rozpoczęcie prac przyszły rok.
No to masz trochę pracy.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Aurimax
VIP
Posty: 255
Rejestracja: 2005-02-14, 21:12
Lokalizacja: Nowy Sącz
brickshelf: Aurimax
Kontakt:

 

#68 Post autor: Aurimax »

Maciek zna już moje zdanie !


WYŚMIENITY MODEL :) Wycyckany na MAXA !


Jak nie lubię ciężarówek to ta mi się bardzo podoba i to chyba ten kształt a nie kolor !

ODPOWIEDZ