8803 Minifigures Series 3

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
bartek_mi
Posty: 286
Rejestracja: 2007-12-03, 14:11
Lokalizacja: wawa
brickshelf: bartekmi

 

#31 Post autor: bartek_mi »

szww pisze:
bartek_mi pisze:Kupowałem w landzie na służewiu po 7 zł.
:D o fajnie jutro musze tam zerknac, duzo mieli? rozumiem, ze mozna sobie wybierac :D
Zależy od humoru pani...Nie wybierałem bo mam zapłaconą 00453005_0000002ową 1/3 kartonu i to taki zakup impulsywny.
Figurek mają dużo - oferowała mi karton :)
Ostatnio zmieniony 2011-01-13, 19:09 przez bartek_mi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 741
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#32 Post autor: Kirysowaty »

Półtorej godziny szukałem samuraja i nic. Jak się okazało, pomyliłem go z rybakiem - wymacałem wędkę, sądząc że to miecz. Poprawnie zidentyfikowałem tylko tenisistkę.

Z tych kodów nie da się korzystać - do żadnej ściągawki nie pasują. Z jedną z nich zgadzają się tylko bejsbolista i pilot. W moim odczuciu firma wygrała.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Metzeger

#33 Post autor: Metzeger »

Na podstawie opakowania po Elfie stwierdzam, że kody na obrazku Miguela są poprawne.
Jak je czytać?
Szare kropki to oznaczenie kodów dla Europy, natomiast białe dla Stanów. Czytamy je odwracając opakowanie kodem kreskowym do siebie ;)

Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 63
Rejestracja: 2010-12-26, 18:05
Lokalizacja: Maciowakrze
brickshelf: Jagoda94
Kontakt:

 

#34 Post autor: Jagoda »

Mi udało się ostatnio trafić w sklepie właśnie na wędkarza, rozpoznałam po czapce. Samuraja po mieczu, mumię po skorpionie, elfa po tarczy, tego gościa w kostiumie goryla po bananie i tego rapera to chyba po czapce i mikrofonie. W rękach jeszcze natrafiłam na wiele innych, ale jakoś kasy nie miałam tyle przy sobie. Nie spodziewałam się, że w sklepie będą mieli już tą trzecią serie :) Jeszcze tylko muszę upolować kilka innych figurek i będzie gites :D

Osobiście nie wyobrażam sobie rozpoznawania figurek po tych kropkach. Poprzednie serie rozpoznawałam po dotyku i zawsze trafiałam na to co chciałam. Dopiero niedawno spróbowałam rozpoznać po kodach w drugiej serii... o wiele łatwiejszy sposób. Teraz już jak są te kropki to nie ma tak łatwo :\ Ale figurki są warte spędzenia dłuższej chwili w sklepie na poszukiwaniach tych upragnionych.

Już nie mogę się doczekać czwartej serii :)))

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#35 Post autor: lugomina »

O prosze, widzicie, dziewczyny umieja sobie wymacac figurki a nie podniecac sie jakimis niewidocznymi kropkami na prozno ;) Gratulacje udanego polowania, Jagodo :)

A tu w ojczyznie Lego sklepy jeszcze nie slyszaly o dacie wypuszczenia figurek :( Creatory rzucili, Atlantis i Ninjago, a tych malych zoltych scierw ani slychu, ani widu. Nawet katalogu tez ni mo.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
Starwarrior
Posty: 56
Rejestracja: 2010-03-11, 20:37
Lokalizacja: Zielonka

#36 Post autor: Starwarrior »

To jakaś lipa
Szukam pracy w biurze!!!! Reklama/PR/Sprzedaż i inne w Warszawie

lordofdragonss

#37 Post autor: lordofdragonss »

A ja zdobyłem dziś piękną tancerkę Hula!
Obrazek
(Zdjęcie nie moje)
Uwielbiam jej włosy z nadrukowanym kwiatuszkiem! Czy to pierwszy raz jak ludzik ma nadruk na włosach?

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#38 Post autor: M_longer »


Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#39 Post autor: lugomina »

Hula party! Niesamowita jest. Kwiat na wlosach sprawia, ze milosc cioteczki do figurki rozkwita jeszcze bardziej.
No dalej Lordziedragonów, nie kaz nam czekac, cykaj recke Hawajki :)
Starwarrior pisze:To jakaś lipa
?? A moglbys sprecyzowac, co i dlaczego?
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
Lord Vash
Posty: 113
Rejestracja: 2011-01-06, 00:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

#40 Post autor: Lord Vash »

Na tancerkę hula to i ja będę polował, bo to mój z miejsca ulubiony minifig, zresztą będzie się ładnie komponowała z ulubionym w serii drugiej surferem.
Still looking for my AFOL-boyfriend :)
modularmike.wordpress.com

Metzeger

#41 Post autor: Metzeger »

Moim celem w tej serii jest zdobycie elfa, samuraja, tancerkę oraz wędkarza. Elf już został odhaczony z listy.

Jumbo

#42 Post autor: Jumbo »

Elf mnie rozczarował.
Uszy z włosami? Na włosach? Eeeee.
Miałem wielką nadzieję, że będzie pierwsza główka z uszami, a tutaj taki zonk.

Metzeger

#43 Post autor: Metzeger »

No fakt, uszy są niezbyt koszerne ale za to łuk nadrabia wszystko ;)

Awatar użytkownika
nori
Adminus Emeritus
Posty: 931
Rejestracja: 2005-02-02, 12:12
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: nori-gallery

 

#44 Post autor: nori »

Może jak już tak wiele osób zdobyło już figurki, to jakieś recenzje? Bo ja nadal czekam na swoje i czekam... To chociaż chętnie bym poczytał co i jak...
Recenzje i ciekawostki ze świata LEGO: 8studs

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 741
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#45 Post autor: Kirysowaty »

Jestem AFOLem, ale niestety fotografem już nie.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

ODPOWIEDZ