Koszary Krzyżowców

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Korn
Posty: 133
Rejestracja: 2004-11-30, 21:56
Lokalizacja: Łuków
brickshelf: Fireblast

 

#16 Post autor: Korn »

Genialne w swej prostocie jak zwykle zresztą :P. Tak jak mówił jeden z moich przedmówców MOC ten mógłby być normalnym zestawem z classic castle...
Pozdrawiam.
KoRn

Awatar użytkownika
SAMOTH666
Posty: 74
Rejestracja: 2005-01-07, 15:44
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#17 Post autor: SAMOTH666 »

Panowie, budujmy zatem więcej MOC-y classic castle :lol: Nie pozwólmy umrzeć tej najpiękniejszej sadze w historii :brawo: Dziś, kiedy pełno "hybryd" dookoła, tworów które udawają że są miodne; wskrześmy iskrę która nigdy nie przeminie, i przeniesie nas w blasku chwały... 8) chyba deczko przesadziłem, hehehe.
In my dark Kingdom.....

Ertu

#18 Post autor: Ertu »

Ponioslo Cie :) Ale prawda jest, ze dla starszych maniakow nowe lego jakos sie nie sprawdza - za to dzieciaki sa szczesliwe - moze to zwiazane jest z prostota nowych setow? Mam wrazenie, ze latwiej sie je buduje :) A "reaktywacja" szaraczkow pewno nigdy juz nie nastapi :(

Lord_Nerevar

#19 Post autor: Lord_Nerevar »

Hmm... nie tylko prostota zobaczcie dzisiejsze kreskówki zabawki... wszystko wybajerowane to dzieciaki się przyzwyczjają :P (bo jak dla mnie sama nazwa Vladek jest idiotyczna, a te nowe budowle to zamku nie widziały- zapewne dlatego zmiana nazwy thema :lol: )

Awatar użytkownika
Lomero
Posty: 355
Rejestracja: 2004-10-14, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Lomero

 

#20 Post autor: Lomero »

Grooby pisze:I ludziki nie były czerwone ani zielone
Czerwoni byli krzyżowcy, zieloni natomiast forestmeni :wink:

Mi osobiście nowe serie tak bardzo nie przeszkadzają, oczywiście stare były lepsze, ale "postęp" jest nieunikniony. Poza tym jest dużo nowych fajnych elementów, nowe kolory itp. Moim zdaniem nie ma co narzekać.

Pozdrawiam
Lomero

Lord_Nerevar

#21 Post autor: Lord_Nerevar »

chodzi mu chyba o kolorowe zbroje itp ;) nowe częsci prawda są fajne gratka dla konstruktorów, ale modele wydawane przez LEGO są badziewne...

Awatar użytkownika
SAMOTH666
Posty: 74
Rejestracja: 2005-01-07, 15:44
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#22 Post autor: SAMOTH666 »

Nie zmienia to jednak faktu, że nowe serie są badziewne, hehe :twisted: Każdy szanujący się castlemaniak to powie, więc raczej jesteśmy zgodni; co do tego nie ulega wątpliwości. Zobaczymy co będzie dalej :wink:
In my dark Kingdom.....

ODPOWIEDZ