[MOC] Ale jazda!

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#16 Post autor: zgrredek »

glaz_pimpur pisze:
zgrredek pisze:I tak z całego dużego MOCa najbardziej jestem zadowolony z ławki.
Pewnie dlatego zasłoniłes ją butelkami, żeby nikt nie zuważył;)
Fakt, że słabo ją widać. No to zrobiłem osobne zdjęcia:

Obrazek Obrazek Obrazek

Nexus 7

#17 Post autor: Nexus 7 »

Niezla ta lawka! Natychmiast kopiuje do archiwum i bede bezwstydnie klonowal.
Cala scenke ogladam od wczoraj i za kazdym razem dostrzegam cos nowego. Bardzo mi sie podobaja na przyklad rynny, to taki drobiazg o ktorym na ogol sie zapomina ale jak juz sa to bardzo duzo daja. I jeszcze to mansardowe okno na dachu. Same kamieniczki przy blizszym poznaniu zrobione dosc prosto ale efekt koncowy jest znakomity. Podziwiam taka zdolnosc budowania prostych rzeczy i laczenia ich w zdumiewajace kompozycje.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#18 Post autor: zgrredek »

Nexus 7 pisze:Bardzo mi sie podobaja na przyklad rynny, to taki drobiazg o ktorym na ogol sie zapomina ale jak juz sa to bardzo duzo daja.
Na Starówce rynny na wysokości parteru to są żeliwne rury, dopiero wyżej są z blachy. U mnie to żeliwo jest za wysoko, bo przewód pneumatyczny miałem za krótki, a szkoda mi było ciąć z dłuższego.
Nexus 7 pisze:I jeszcze to mansardowe okno na dachu.
Powstało w ostatniej chwili, bo zauważyłem, że wszystkie okna na dachach są do siebie podobne.
Nexus 7 pisze:zdumiewajace kompozycje
To jest nic w porównaniu z tym co można zobaczyć na ulicy Brzozowej. Jestem zauroczony zwłaszcza zabudową skarpy miedzy ul. Brzozową i ul. Bugaj. Jest tam pełno tarasów, schodków i nawet most łączący ulicę z dość oddalonym budynkiem, do którego po tym moście wchodzi się od razu na któreś tam piętro. Jeśli ktoś zawita do Warszawy to polecam znaleźć to miejsce.

ODPOWIEDZ