[MOC] bank

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Ewa Sopel
Posty: 11
Rejestracja: 2008-07-09, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk, Gliwice

[MOC] bank

#1 Post autor: Ewa Sopel »

Witam
po długiej przerwie coś tam zmajstrowałam skromnego. Skromne bo skromne ale bank musi być :)

Obrazek

w środku sejf na grubą kasę

Obrazek

i z przodu bankomat i wpłatomat

Obrazek

Teraz myślę nad szpitalem bo nie ma za dużo do wyboru w zestawach Lego. Chyba minifigi nie chorują :) No tak ale za to policji i straży pożarnej do bólu :)
Ostatnio zmieniony 2011-01-31, 13:32 przez Ewa Sopel, łącznie zmieniany 1 raz.
! Pozdrawiam !

No risk no fun

Krzyek

#2 Post autor: Krzyek »

Wygląda w porządku. Dla mnie jednak kolor jest zbyt jaskrawy. Przydałoby się też więcej zdjęć m.in. ze środka. Czy dach da się zdjąć?

Nexus 7

#3 Post autor: Nexus 7 »

Kolory sa dosc odwazne, ale wbrew pozorom prezentuja sie calkiem niezle. Drzwi chyba nie bardzo pasuja charkterem do okien, nie mowiac o tym, ze przydalaby im sie framuga. Na dachu-tarasie pomiedzy oboma "wiezami" mogloby sie cos znalezc, np. klimatyzator,z wyzszej "wiezy" przydaloby sie wyjscie na dach-taras.
A ogolnie to bardzo poprawny bank w klimacie City.

Ewa Sopel
Posty: 11
Rejestracja: 2008-07-09, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk, Gliwice

#4 Post autor: Ewa Sopel »

Krzyek pisze:Wygląda w porządku. Dla mnie jednak kolor jest zbyt jaskrawy. Przydałoby się też więcej zdjęć m.in. ze środka. Czy dach da się zdjąć?
Tak :)

Obrazek

W środku skromnie tylko sejf bankomat i komputer.
Co do koloru to w mieście nie będzie tak źle wyglądał - ma się rzucać w oczy :)
Tak drzwi tu zupełnie nie pasują bo są z westernowego banku - zmienię na nowoczesne.
Nie wiedziałam co zrobić z tym tarasem i dałam barierki. Rzeczywiście przydałby się jakiś klimatyzator - super pomysł :)
! Pozdrawiam !

No risk no fun

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#5 Post autor: glaz_pimpur »

Fajne, ale można ulepszyć
Dodaj do scenki jakieś ludziki. Trochę życia by się przydało.
I jeszcze tak na szybko trochę szczegółów np alarm tzw wyjec z lampką nad drzwiami, próg lub schodek przed drzwiami ew kratka-wycieraczka.
Na dachu, oprócz klimatyzatora, jakieś pół komina ew antena. Można się też pokusić o rynnę pionową i na chodniku kratkę ściekową
Mi kolor pasuje. Cały budynek wygląda jak wiele tego typu w małych miasteczkach w całej Polsce.
Ostatnio zmieniony 2011-01-31, 21:25 przez glaz_pimpur, łącznie zmieniany 1 raz.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Zingiberis

#6 Post autor: Zingiberis »

Prosta, ale ciekawa i "wyraźna" konstrukcja.

Kilka minifigów faktycznie dodałoby kolorytu, może do tego jakaś prosta cieżarówka (konwój waluty)?

Sam budynek odrobinę zbyt sterylny, ale nie potrafię wskazać co mogłabyś zmienić. Jakieś graffiti, kawał odrapanego muru...?

P.S. Doskonały hydrant!
Ostatnio zmieniony 2011-02-03, 17:50 przez Zingiberis, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ