Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Cienżarówa
Autor Wiadomość
Noobi 

Wpisy: 52
Wysłany: 2011-02-08, 15:10   

Ciesze się że nie poszedłeś w stronę tych brzydactw.
Ale wymyśliłeś coś własnego, wszakże wśród orków jest wiele klanów.
Najwyżej nazwiesz ich chłopcy zębatej tirówki xD
mam wrażenie ze orki w kabinie są zbyt obudowane, może wystaw pasażerowi głowę i działko z kabiny.

Backbone 

Wpisy: 665
Wysłany: 2011-02-08, 15:12   

Jerac, tak z ciekawosci, czemu wszystkie nazwy w wh40k sa zawsze przekręcone?

Piterko 

Wpisy: 533
Wysłany: 2011-02-08, 15:14   

Będzie Ninja Truck Trial to czemu by nie Ork Truck Trial xD
Fajny chaos, taki Warhammerowy, jeszcze ten zimny łokieć wystający z kabiny. Do tego to jest napędzana ciężarówka.
Czego brakuje? Strzelającego naprawdę działka i może okrzyków. Ale to już można sobie samemu dorobić, bez PFów i light bricków :D

Jerac 
Zdemodywowany

Wpisy: 2311
Wysłany: 2011-02-08, 15:29   

Backbone, przekręcone są tylko w przypadku orków. Wsadź sobie w dolną szczękę dwa gigantyczne, wystające kły i spróbuj coś poprawnie powiedzieć.

Jedno pytanie - czy gdyby buda była mniej rozpoznawalna - to znaczy była tak jak w oryginale silnikiem, paroma blachami naokoło itd to byłoby wg Was lepiej?

kris kelvin
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-08, 15:47   

Według mnie byłoby o wiele lepiej, ale mi się po prostu ten Trukk z Games Workshop podoba (ta nowsza wersja. Po prostu dla mnie dziwne jest, że tak świetnie odwzorowałeś inne rzeczy, a tutaj ni z gruszki ni z pietruszki przerobiłeś współczesną ciężarówkę na Orkowy pojazd.
No ale Ty tu rządzisz :D

Zrób po prostu coś takiego i już :)

Aha i mniej orków na tej pace. Teraz na dobrą sprawę to teraz kompletnie nic nie widzę poza wysypiskiem smieci. Chaos chaosem, ale jakieś punkty zaczepienie dla oka muszą być.
Ostatnio zmieniony przez kris kelvin 2011-02-08, 15:49, w całości zmieniany 1 raz  

Zingiberis
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-08, 15:49   

Jerac napisał/a:

Jedno pytanie - czy gdyby buda była mniej rozpoznawalna - to znaczy była tak jak w oryginale silnikiem, paroma blachami naokoło itd to byłoby wg Was lepiej?

Lepiej? Nie. Po prostu inaczej.

Jak Noobi wyżej wspomniał są różne klany Orków, nie jest powiedziana, że wersja GW jest jedyną słuszną.
Ostatnio zmieniony przez Zingiberis 2011-02-08, 15:50, w całości zmieniany 1 raz  

Robson 

Wpisy: 709
Wysłany: 2011-02-08, 16:18   

Jednak moje oponki się przydały na dłużej :)
Mi się podoba :)

Mrutek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-08, 16:28   

Jerac napisał/a:

1. W tym widzisz jakąś grację tudzież jakiś sens?

2. Co masz na myśli mówiąc "cała" ciężarówka?

A ogólnie... tak, to miało wyglądać jak ze złomu. Dokładnie o to chodziło. Wychodzi na to że 3. zrobiłem to za dobrze? :D

ad 3 Tak, przedobrzyłeś ;)
ad1. Tak widzę - na sposób orkowy. Wiadomo: ktoś stworzył te maszyny w sposób w jaki jego wyobraźnia mu kazała. Reszta to podchwyciła i powiela pewien schemat. Ni to maszyna, ni żywa istota, jakieś ćwieki, kolce, rury, pancerze i takie tam, ni to pomalowane ni to obdrapane. Ale wszystko w jakimś takim "orkowym" klimacie. W poprzednich pracach uchwyciłeś ten klimat. Jakoś się udało, a myślę, że nie było łatwo. Tutaj tego nie widzę. Nie podoba mi się i już.
ad 2 Po przemyśleniu wydaje mi się, że chyba nie tę ciężarówkę powinieneś zbudować. To nie te kształty.

Jerac 
Zdemodywowany

Wysłany: 2011-02-08, 16:33   

Na szczęście cała idea tej zabawki jest taka że w środku jest najzwyklejsza rama; zbudowanie innej "skórki" to najmniejszy problem. Zobaczymy.

djtermoz 

Wpisy: 176
Wysłany: 2011-02-08, 16:49   

A wedlug mnie jest dobrze. Jesli jednak chcesz zrobic "gorsza" wersje to moze by tak sciac dach i zdemolowac troche grill chlodnicy (bo nie ma teraz zadnych uszkodzen). Pamietasz gdy T-1000 scigal Terminatora i Johna Connora (gdy uciekali na motocyklu)? W pewnym momencie scielo mu dach i szybe. Moze cos w tym stylu?

Nexus 7
[Usunięty]

Wysłany: 2011-02-08, 17:11   

Ciezarowka piekna, ale jako cienzarowa to za bardzo ludzka, a za malo orkowa. Cienzarowa powinna miec zupelnie inna sylwetke, tak zeby na pierwszy rzut oka nie bylo widac ludzkiego pojazdu.
To co teraz zbudowales mozesz podciagnac pod post-apokalipse i bedzie super.

Jerac 
Zdemodywowany

Wysłany: 2011-02-08, 17:37   

No właśnie tak sobie myślę że chyba mi się te dwa światy (post-apoc i ork...ology) zlepiły. Ale spoko, za to właśnie uwielbiam to forum: Zbudowałem coś świetnego, wszystkim się podobało, pokazałem tutaj... i próbuję zrobić lepsze :D

I może będzie nawet lżejsze i lepiej jeżdżące, ot co.

Backbone 

Wysłany: 2011-02-08, 18:26   

Jerac, klimat klimatem, ale pytalem dlatego że taka pisownia kłuje w oczy - rozumiesz :)

Mr.Z 

Wpisy: 374
Wysłany: 2011-02-08, 18:43   

Hihi, mamy nowego językowego purystę

Backbone 

Wysłany: 2011-02-08, 19:08   

Mr.Z, no mnie to osobiscie drazni, ale skoro tak ma byc to ok :)

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu