[Zawody] GPM #2

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#46 Post autor: eric trax »

Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
ManiekManiak
Posty: 814
Rejestracja: 2008-09-07, 21:00
Lokalizacja: Ostrołęka
brickshelf: ManiekManiak

 

#47 Post autor: ManiekManiak »

To jest Autocar XVII, jeździł pimpur, zbudował glaz.

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#48 Post autor: eric trax »

Miłe zaskoczenie, pierwszy rzucił mi się w oczy :) Fajnie że też z tej strony ktoś podchodzi do rajdu. Nie wiem czy słusznie ale zauważam, że park maszynowy staje się coraz nudniejszy. Nie wiem czy to sprawa regulaminu czy każdemu aż tak zależy na wygranej? Najlepszym dowodem jest to że Emilus! porzucił swoją tatrę...




P.S wstępnie deklaruje swoją obecność na kolejnym rajdzie :)
Ostatnio zmieniony 2011-05-16, 09:35 przez eric trax, łącznie zmieniany 1 raz.
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
Mr.Z
Posty: 374
Rejestracja: 2009-01-16, 17:11
Lokalizacja: Warszawa

#49 Post autor: Mr.Z »

Z mozołem dooglądałem przed upublicznieniem do połowy. Dobrze, że już odtajnili. Dzięki za foty, Maniek.
Ostatnio zmieniony 2011-05-16, 10:00 przez Mr.Z, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lyyar
Posty: 263
Rejestracja: 2008-12-10, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów

#50 Post autor: lyyar »

ManiekManiak pisze:HA! Miałem najmniej kar:)
Widzisz, jak Ci tu to powiedzieć i nie sklamac ... to nie powód do dumy tak malo kar.
Lomero moze byc dumny !!! Ma achievmenta :)
Ponoc gdzies jest jakis blad w zliczaniu kar, wroce do domu to skontroluje. Chyba przesadzilem z siedzeniem nad filmami do 2:00 w nocy.
nothing 0%

Awatar użytkownika
TT
Posty: 1181
Rejestracja: 2004-05-27, 13:52
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: TT

 

#51 Post autor: TT »

Dzięki wszystkim za bardzo udany rajd.

Cieszę się, że to wszystkie narzekania nie poszły na marne i poprawiliśmy się organizacyjnie. Szybki odbiór techniczny i sprawne wyznaczanie tras pozwoliło do godziny 15 rozegrać 5 etapów przy dużej ilości uczestników. Znalazł się też czas na dodatkową rozwałkę i pojeżdżenie kilkoma autami na raz for fun.

Gratulacje dla wszystkich uczestników za dobre maszyny. Auta jeździły sprawnie co też zdecydowało o sprawnym przeprowadzeniu rajdu. Fajne jest też to, że auta zostały dostosowane do regulaminu i nikt nie musiał jechać w open. Myślę, że pozwoli nam to na stałe pozbyć się open bez zbędnych zapisów w regulaminie.

Trzeba też przyznać, że trasy były wyjątkowo zróżnicowane. Przetestowaliśmy nasze auta pod każdym względem. Były zjazdy, podjazdy, igły, korzenie, wąwozy, hopy , a nawet slalom!
Moim zdaniem park ma swój klimat i jest bardziej atrakcyjny od siekierek. Szkoda tylko, że w razie deszczu teraz nie ma już tam w ogóle się gdzie schować. Chyba, że kupimy patent od ludzi stojących pod pałacem na ruchomy namiot ;-)

Bardzo cieszy mnie to, że mieliśmy debiutanta i to z Krakowa! Oznacza to, że rajd powoli przyciąga nowych ludzi z całej polski. Cieszy też to, że dwaj debiutanci z pierwszego rajdu Wiliam i 3dom pojawił się ponownie. Myślę, że zyskaliśmy dwóch solidnych zawodników.

Co do samej rywalizacji to była bardzo zacięta i zażarta. Trzy bardzo wydajne 4x4 walczyły łeb w łeb. Na każdym odcinku były duże przetasowania. Ja na każdym etapie miałem trzecie miejsce. Dzięki tej równej jeździe i świetnemu przejazdowi na ostatniej sekcji udało mi się wskoczyć na pierwsze miejsce podium. Razem ze mną wygrał Grzesiek, a pozostałe trzy wściekłe 4x4 (ATR, EMIL i MANIEK) z małymi różnicami punktów zajęły kolejne miejsca.

Ważne jest też to, że Emil i Grzesiek dopięli swego. Pokazali, że można szybko i łatwo zbudować 4x4 pod regulamin, które będzie wygrywało. Potwierdza to, że 4x4 mają łatwiej. Już teraz odbija się to tym, że jest coraz mniej maszyn wieloosiowych. Teraz to było tylko 6x6 Smyk i William, 8x8 Ja, 10x10 Cieślu. Czyli zaledwie 4 maszyny. W tamtym sezonie większy był odsetek dużych, bardziej skomplikowanych i ciekawszych maszyn.

Do zobaczenia w czerwcu!
TT
Pozdrawiam,
Tomek

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#52 Post autor: glaz_pimpur »

lyyar pisze:Dodatkowe wyróżnienie
Zloty smoczek: Pimpur - dla najmlodszego uczestnika ktory udzielil profesjonalnego wywiadu
Nawet nie zauważyłem. Pewnie naprawiałem auto. Pimpur udziela dalej wywiadów w rodzinie. Chwali się, że w jednym etapie zajął 9 miejsce sprytnie pomijając fakt, że w całości był ostatni:)
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#53 Post autor: Sariel »

Film. Film filmem, ale wiadomo że tak naprawdę chodzi o to, że przed Wami prawie godzina dobrej muzyki. Specjalnie dla Backbone'a wygrzebałem kilka kapel o których nikt nigdy nie słyszał.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4ly8cPRlc4g[/youtube]

Dorzucę linki do wszystkich filmów do pierwszego postu w temacie.

Awatar użytkownika
Chrupek
Posty: 834
Rejestracja: 2010-04-13, 09:57
Lokalizacja: Wawa

#54 Post autor: Chrupek »

Szczesliwicki!! :P

Zabieram się za oglądanie:)
Sezon w pełni!

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#55 Post autor: Sariel »

Damn. Ale pierwszą literę trafiłem.
Ostatnio zmieniony 2011-05-16, 11:27 przez Sariel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Atros
VIP
Posty: 801
Rejestracja: 2009-04-08, 19:03
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Atrx
Kontakt:

 

#56 Post autor: Atros »

Sariel, warszawiaku, dzięki za film.

Awatar użytkownika
lyyar
Posty: 263
Rejestracja: 2008-12-10, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów

#57 Post autor: lyyar »

BONUS klawy ! Fajne dzwieki i montaz :)
Ale ten park świetokrzyski ... :)
Sariel jakąś filmową errate MUSISZ zamiescic !!!
Sariel pisze:Damn. Ale pierwszą literę trafiłem.
Raczej 2 ostatnie :):):):):)
Ostatnio zmieniony 2011-05-16, 12:17 przez lyyar, łącznie zmieniany 1 raz.
nothing 0%

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#58 Post autor: Innos »

lyyar pisze:Ale ten park świetokrzyski ... :)
Przez krótką chwilę się zastanawiałem, gdzie wyście pod PKiNem takie górki znaleźli ;]
Sariel pisze:Damn. Ale pierwszą literę trafiłem.
A i to tylko przy nieużywaniu polskich czcionek...
A ogólnie film super, muzyka bomba, a i bonus pierwsza klasa. Jestem pod wrażeniem.

Awatar użytkownika
Chrupek
Posty: 834
Rejestracja: 2010-04-13, 09:57
Lokalizacja: Wawa

#59 Post autor: Chrupek »

Wszystkie filmy robia wielkie wrażenie:)
dzięki, że wam się chciało, panowie!
Sezon w pełni!

Awatar użytkownika
ManiekManiak
Posty: 814
Rejestracja: 2008-09-07, 21:00
Lokalizacja: Ostrołęka
brickshelf: ManiekManiak

 

#60 Post autor: ManiekManiak »

Film super, dzięki! Miło, że mogę cieszyć oko swoją bryką najdłużej ze wszystkich:)

lyyar'owe filmy też super. Czekam na więcej.

ODPOWIEDZ