[Zawody] GPM #2

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
lyyar
Posty: 263
Rejestracja: 2008-12-10, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów

#76 Post autor: lyyar »

Ostatnio zmieniony 2011-05-16, 22:32 przez lyyar, łącznie zmieniany 1 raz.
nothing 0%

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#77 Post autor: Innos »

lyyar pisze:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=J32C9hgVAU4[/youtube]
Bardzo ciekawe tłumaczenie na angielski ;)

Awatar użytkownika
Mr.Z
Posty: 374
Rejestracja: 2009-01-16, 17:11
Lokalizacja: Warszawa

#78 Post autor: Mr.Z »

Tłumaczyliśmy korzystając z najlepszych wzorców. Po Ambasadorsku ;-p

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#79 Post autor: 3dom »

Genialny wywiad!:)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#80 Post autor: glaz_pimpur »

Uśmiałem się do łez:)
Dzięki chłopaki!
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
lyyar
Posty: 263
Rejestracja: 2008-12-10, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów

Kolejne filmy

#81 Post autor: lyyar »

Ostatnio zmieniony 2011-05-23, 09:11 przez lyyar, łącznie zmieniany 4 razy.
nothing 0%

Awatar użytkownika
Mr.Z
Posty: 374
Rejestracja: 2009-01-16, 17:11
Lokalizacja: Warszawa

#82 Post autor: Mr.Z »

Po tygodniu już mało komu chce się to oglądać, chociaż "surówka" użyta do filmu Sariela to nie ten sam materiał co w filmikach Lyyara.
Wniosek mam następujący: nim więcej filmów, tym gorzej. Trzeba by się zgrać, dogadać, doszlifować formułę, być może dzielić materiałem do montażu, ale publikować wszystko w jednym filmie. Najlepiej wyciśniętym z najlepszych kawałków i nie dłuższym niż 15-20 minut. Jak sądzicie?

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#83 Post autor: Sariel »

No i to jest punkt w którym należy odpowiedzieć sobie na jedno pytanie: czym ma być ten film? Czy wycinkiem najlepszych momentów z rajdu, który pomija wiele przejazdów a może nawet i część trialówek, czy relacją pokazującą maszynę po maszynie, odcinek po odcinku. Ja się ze swoimi filmami skłaniam ku temu drugiemu, ale wydaje mi się że obie formy mogą z powodzeniem współistnieć. Np. ja mogę robić dalej swoje, a Lyyar może trzaskać krótkie klipy z najlepszymi momentami. Trochę się boję, że przyjęcie formuły wyłącznie "wycinków" sprawi, że niektórzy poczują się pominięci bo ich maszyny będą mało efektowne a ich przejazdy nieciekawe. Nie dzielmy TrTr na lepszych i gorszych.
Ostatnio zmieniony 2011-05-23, 11:38 przez Sariel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#84 Post autor: glaz_pimpur »

Wniosek taki, że kto ma parcie na szkło, powinien budowac Trialówki z wysoko umieszczonym srodkiem ciężkości. Dobrze by było, żeby była też zmontowana w taki sposób, żeby przy najmniejszym dotknięciu rozlatywała się na 1000 000 kawałków. Mam szanse:)
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
ManiekManiak
Posty: 814
Rejestracja: 2008-09-07, 21:00
Lokalizacja: Ostrołęka
brickshelf: ManiekManiak

 

#85 Post autor: ManiekManiak »

Chłopaki, silnie mocno Wam dziękuję za nakręcenie i wrzucenie filmu z przejazdami mojego auta.

Moim zdaniem tak jak teraz jest świetnie. Od Sariela mamy cały rajd a lyyar wrzuca każde auto z osobna. Filmy są z innych ujęć, można się poślinić do filmu w HD i patrzeć jak nam się kółka kręcą po trasie.

Z drugiej strony wiem ile czasu i pracy to kosztuje, doceniam.

Awatar użytkownika
lyyar
Posty: 263
Rejestracja: 2008-12-10, 15:45
Lokalizacja: Warszawa-Wilanów

#86 Post autor: lyyar »

Sariel pisze: Np. ja mogę robić dalej swoje, a Lyyar może trzaskać krótkie klipy z najlepszymi momentami.
Ja się skłaniam do robienia tych krótkich max. 2 minutowych filmików.
Niestety nie zawsze mam czas na wpuszczanie filmów do YT, np. z GPM2011R1 nie opublikowalem zadnego.

Zagrozenie jest takie o jakim pisal Sariel, przejazdy nudne, lub takie w ktorych co chwile jest "ręka" byłyby (będą) calkowicie eliminowane z mojej listy filmowej. Więc na przyszłość proszę tego nie odbierać jako moich sympatii czy antypatii. Może być też tak, że czyjegoś przejazdu nie uwiecznie ... powody mogą być rózne.

Absolutnie rację ma Glaz, ze im efektowniejszy przejazd, im większe gwziadorstwo tym lepiej dla obiektywu :)

L

P.S. A takie wisienki na torcie jak wywiady bedą publikowane w pierwszej kolejności.
Ostatnio zmieniony 2011-05-23, 12:35 przez lyyar, łącznie zmieniany 2 razy.
nothing 0%

Awatar użytkownika
m4rc1n
Posty: 369
Rejestracja: 2009-09-17, 15:28
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków
brickshelf: m4rc1n

 

#87 Post autor: m4rc1n »

lyyar, tak z ciekawosci: masz zamiar robić film z moim Unimogiem? Chętnie sobie oglądnę filmik z mojego przejazdu Twojego autorstwa.
MOCs: 4
WIP: who cares?

Awatar użytkownika
ManiekManiak
Posty: 814
Rejestracja: 2008-09-07, 21:00
Lokalizacja: Ostrołęka
brickshelf: ManiekManiak

 

#88 Post autor: ManiekManiak »

m4rc1n, film jest, ostatni w poście lyyara.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#89 Post autor: 3dom »

lyyar wielkie dzięki za film mojego auta. Świetna jakoś.

Moim zdaniem obecna formuła jest idealna - Sariel robi film będący rajdem w pigułce a lyyar zamieszcza przejazdy poszczególnych pojazdów.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

ODPOWIEDZ