[MOC] Statek przyszłości - Apollo 18.

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 105
Rejestracja: 2008-03-08, 01:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
brickshelf: CyberPacket

 

[MOC] Statek przyszłości - Apollo 18.

#1 Post autor: Adrian »

Statek przyszłości - Apollo 18.

Obrazek

Praca relaksacyjna na weekend. Jeden dzień budowania, drugi dzień zabawa photoshopem, poprzedzona sesją zdjęciową.

Prosty stateczek przyszłości. Satelita z drugiego zdjęcia mieści się z tyłu kabiny. Pełna bawialność. Kilka elementów ruchomych.

Obrazek

seomid

#2 Post autor: seomid »

Fajnie wyglada, ale dziwnie i jakos nagle sie konczy.

Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 63
Rejestracja: 2010-12-26, 18:05
Lokalizacja: Maciowakrze
brickshelf: Jagoda94
Kontakt:

 

#3 Post autor: Jagoda »

Adrian pisze:Prosty stateczek przyszłości.
Dobrze, że zauważyłam, a już chciałam napisać, że dodałabym pokład większy do statku ;)
chociaż tak też jest dobrze :D wkońcu napisane, że prosty
Adrian pisze:drugi dzień zabawa photoshopem
A efekt piorunujący :)
Masz może jeszcze więcej zdjęć statku?

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 105
Rejestracja: 2008-03-08, 01:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
brickshelf: CyberPacket

 

#4 Post autor: Adrian »

Jagoda pisze:a już chciałam napisać, że dodałabym pokład większy do statku ;)
Nie chciałem stworzyć niczego dużego, stąd ograniczenie rozmiarowe. Większa praca właśnie się buduje, a to tylko odskocznia od świata Castle ;)
Jagoda pisze:Masz może jeszcze więcej zdjęć statku?
Zrobiłem jeszcze kilka zdjęć, ale żadne nie nadawało się już do publikacji. Statek generalnie jest bardzo prosto skonstruowany. Wszystko widać na zdjęciu głównym.

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#5 Post autor: Innos »

Całkiem przyjemny statek, jak na pracę budowaną na szybko i dla relaksu jest bardzo dopracowany. No i bardzo fajnie dorobione otoczenie znacznie uatrakcyjnia prezentację statku.
A sam statek faktycznie wygląda na przycięty, kojarzy mi się z jakimś modułem większej całości, tak jakby był po odrzuceniu dodatkowych silników i zbiorników paliwa, na zasadzie współczesnych promów kosmicznych. A satelita zdaje się być inspirowana satelitą 6458 z 1999 roku (skojarzenie oczywiste przez charakterystyczne elementy), obie, ta zestawowa i ta Twoja, są zresztą całkiem zgrabne i "w sam raz". Fajnie, że całość jest bawialna, dzięki temu praca całkiem przystaje do firmowych zestawów Space, choć jest tak w połowie między tym "miastowym" Space (jak przytoczona seria z 99r, a także tegoroczna) oraz tym Space klasycznym, z wczesnych lat 80' - szczególnie ta zwarta, wizualnie ciężka bryła przypomina mi takie antyki jak 497 (tyle, że bez skrzydeł) i pokrewne zestawy. Krótko mówiąc, ciekawy koncept :)

ODPOWIEDZ