Bliskie spotkanie

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
mum
Posty: 18
Rejestracja: 2010-04-16, 00:00
Lokalizacja: Kunowice
Kontakt:

Bliskie spotkanie

#1 Post autor: mum »

Będąc na zakupach w oszołomie nie mogłem oprzeć się przed zakupem minifiga, powywieszali tego wszędzie po 7zł z hakiem, obiecałem sobie, że nie ważne którego dostanę "coś" z nim zrobię. Niestety traf chciał, że trafiłem na Hazmat Guy'a, więc posłałem go żeby pooglądał to co wczoraj spadło z nieba:

Obrazek

Galeria

Obiecuję, że postaram się o jakieś białe coś żeby kolejne zdjęcia były bardziej czytelne. Nie wiedziałem, czy bardziej pasuje tutaj czy do "tu i teraz", ze względu na nieokreślone ramy czasowe i tematykę wybrałem ten dział.

To tyle :)
Ostatnio zmieniony 2011-05-19, 20:26 przez mum, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Jantin
Posty: 473
Rejestracja: 2006-08-23, 08:37
Lokalizacja: Warszawa

#2 Post autor: Jantin »

Pajęczak wydaje się być bardzo ciekawy, można prosić o zdjęcia z samym nim? Szary krater dużo lepiej wyglądałby na studowej powierzchni, niż na ulicy.

mum
Posty: 18
Rejestracja: 2010-04-16, 00:00
Lokalizacja: Kunowice
Kontakt:

#3 Post autor: mum »

Jantin pisze:Pajęczak wydaje się być bardzo ciekawy, można prosić o zdjęcia z samym nim? Szary krater dużo lepiej wyglądałby na studowej powierzchni, niż na ulicy.
Fotki kosmity dodane do galerii. Ulicy nie uwzględniałem w czasie budowania, dodałem ją do zdjęć ale nie wiem czy to był dobry pomysł...

Awatar użytkownika
Jantin
Posty: 473
Rejestracja: 2006-08-23, 08:37
Lokalizacja: Warszawa

#4 Post autor: Jantin »

Dobrze myślałem ^^ Kosmita prosty, ale skuteczny, choć dałbym mu w środku element jakiś (mały łącznik, ozdobnego plate 1x1, cokolwiek) w jasnym kolorze dla łatwiejszego rozróżnienia elementów. Ale cały czarny też jest OK, widać obcość ;)
Ulica to pomysł nie zupełnie zły, ale baseplate (albo najlepiej nieregularna podstawa z plate'ów) w kolorze szarym (jasnym, z ciemnoszarymi wstawkami) byłby dużo lepszy

Awatar użytkownika
AzamJasir
Posty: 66
Rejestracja: 2011-02-06, 18:59
Lokalizacja: Szczytno
brickshelf: AzamJasir

 

#5 Post autor: AzamJasir »

Bardzo ciekawa praca. Najbardziej podoba mi się ten kosmiczny stwór (chyba długo podróżował w przestrzeni kosmicznej, bo strasznie się zakurzył, co widać na zdjęciach ze zbliżeniem...) Białe tło nie jest konieczne, ale mogłeś troszkę podrasować zdjęcia (kontrast i podreperować kolory). Ale to tylko drobne sugestie ;)
السلام عليك -Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ