[MOC] Czy zostaniemy przyjaciółmi?

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 741
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#16 Post autor: Kirysowaty »

Deckard Cain pisze:Edrin Enrin
To może niech będzie Ernie? Będzie ładnie pasować: Ernie i Bert. ^^

Smoczuś jest fantastyczny, szeroko się uśmiechnąłem na jego widok, a naprawdę rzadko mi się to ostatnio zdarza. Rewelacja.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
tobiasz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-08-29, 10:34
Lokalizacja: Mrągowo
brickshelf: tobiasz-gallery

 

#17 Post autor: tobiasz »

Innos pisze:Smok rewelacja, z tym radosnym pyskiem i merdającym ogonem wygląda trochę jak ten wielki latający pies z Neverending Story
Dokładnie;) nie wiem czemu ale mi też od razu skojarzył się z tym psem (właściwie to chyba był nawet właśnie smok) z niekończącej się opowieści

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#18 Post autor: Innos »

tobiasz pisze:(właściwie to chyba był nawet właśnie smok) z niekończącej się opowieści
Powiedziałbym, że to był smok udający psa (lub na odwrót...). Ten tutaj smok też szczerzy japę jak psisko, więc analogia sama się narzuca :)

maciejer
Posty: 387
Rejestracja: 2009-03-25, 13:15
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: maciejer

 

#19 Post autor: maciejer »

Smok wymiata, chociaż nie wiem czemu - chyba przez te brylantowe oczka?
Ta scenka to dobry przykład, że aby zbudować ciekawą pracę nie trzeba mieć - jak to napisał kiedyś Kris - miliona klocków, ale fajny pomysł. Tu wielki plus.
I dobrze, że nie widać całego smoka - co znajduje się za ścianą trzeba się domyśleć. Czyli za sposób prezentacji drugi plus.

bazia
Posty: 24
Rejestracja: 2011-05-09, 21:34
Lokalizacja: Warszawa

#20 Post autor: bazia »

Smok jest mega (zachodzę w głowę, jak go umocowałeś i jakim cudem grawitacja go nie ściąga). Co do podstawy - może trzeba było zamiast bricków wziąć baseplate'a i pokombinować z mniejszymi płytkami? Ewentualnie gdy zielonych płytek masz niewiele, zrobić spad w jednym kierunku (np. w stronę rogu z drzewem)? Tak to troszkę za płasko jest.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#21 Post autor: glaz_pimpur »

Tak jak zauważyli poprzednicy smok świetny, ale drzewko za kwadratowe. Gruba podstawka z trawy mi nie przeszkadza.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Drumleg
Posty: 109
Rejestracja: 2011-02-06, 17:52
Lokalizacja: spod góry Ślęży
brickshelf: Drumleg

 

#22 Post autor: Drumleg »

Nie wiem dokładnie, jak to wyszło, ale udało Ci się naprawdę uzyskać efekt takiego "smoczego młokosa" :) Dużo w tym wypadku dają oczy i upozowanie. Nawet bez historyjki stwierdziłbym, że to młodak filujący za jakimś jedzonkiem. A kiedy się naje pewnie woła: Where are you, mamma?
Tam, gdzie brakuje kafla, pozostaje wyobraźnia...

Awatar użytkownika
markervip
Posty: 65
Rejestracja: 2010-12-14, 23:10
Lokalizacja: Wola Radziszowska
brickshelf: mmarek

 

#23 Post autor: markervip »

Bardziej do tej scenki pasowałby mi tytuł "a kuku".
A tak poważnie to bardzo fajny smok, tzn w zasadzie jego głowa...

ODPOWIEDZ