[MOC] Oblężenie

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
dragonifos

[MOC] Oblężenie

#1 Post autor: dragonifos »

Moc robiony jakieś dwa lata temu.
Niestety jest on na niskim poziomie, mam nadzieję że od tego czasu moje budowanie wskoczyło na wyższy poziom :D
Dziękuję za wyrozumiałość i za przydatne porady.

Galeria


Obrazek
Ostatnio zmieniony 2011-07-12, 17:06 przez dragonifos, łącznie zmieniany 1 raz.

vacare
Posty: 36
Rejestracja: 2011-02-12, 23:23
Lokalizacja: Pszów

#2 Post autor: vacare »

Szkoda, że zdjęcia są w nie najlepszej jakości...
Oj, ja to bym poprawił bardzo dużo...
Jak dla mnie za dużo w tej pracy minifigów - takich przypadkowych (skojarzenia z filmu"powrót do przeszłości"), most zwodzony widziałbym w innym kolorze np. brown.
Dorzuciłbym niebieskie serki do wody przy krokodylu. No poletku bitwy dużo się dzieje, ale nie ma tam ni żywego trupa (jakieś pokiereszowane ciała bez rączek czy nóżek ).
Mury mają fajny zarys, ale nie rzucają specjalnie na kolana...
Dodałbym od siebie jeszcze kilka pomniejszych uwag, ale nie chcę wyjść na jakiegoś
wrednego ...(sic!)

Wierzę, że jakość poszła w górę, podstawy są...

Sumując...:) a kolejny to myślę :D ??

kris kelvin

#3 Post autor: kris kelvin »

Trzeba po prostu zainwestować w klocki odpowiednich kolorów. I tyle.
Na razie to po prostu kolorystyczny misz-masz. Niestety bez tego (inwestycji) się nie obejdzie.
A potem spróbować zbudować to jeszcze raz, choćby paodpatrując na to co zbudowali inni (to żadna ujma na honorze, sam tak robiłem jak byłem piękny i młody).

Nexus 7

#4 Post autor: Nexus 7 »

Dobrze ze w tej pracy duzo sie dzieje: sa rycerze, czarodziej, smok. Napastnicy probuja sie przedostac przez dziure w murze, widac akcje. Rycerz z kopia moze sie akurat nie przyda przy oblezeniu :-) Krokodyl raczej by uciekal od tego calego zamieszania.
Najbardziej podoba mi sie atakujacy kusznik schowany za skrzynka.

Awatar użytkownika
ost_vegeta_ssj4
Posty: 33
Rejestracja: 2009-04-05, 19:55
Lokalizacja: Ostróda
brickshelf: OST

 

#5 Post autor: ost_vegeta_ssj4 »

Trochę nie pasuje mi tu mieszanie Rycerzy Smoka, Króla Artura czy jak mu tam z tymi nowszymi fioletowymi typkami. No i armata ? Nie wiem czy się nadaje do rycerstwa. Reszta spoko. Ostry kocioł jak to podczas oblężenia. Co do kolorystyki części, to budujemy przecież z tego czym dysponujemy. Jednak inwestycja w ścianki bądź bricki danego koloru zalecana.

dragonifos

#6 Post autor: dragonifos »

Dzięki za słowa uznania, oczywiście inwestycje są potrzebne, ale wcześniej nie pracowałem, może teraz jak będę miał siano to pokupuje sobie parę rzeczy.

ODPOWIEDZ