[MOC] Star 660

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#46 Post autor: 3dom »

Patrzę, patrzę i nie mogę się nadziwić pomysłowości przy niektórych połączeniach...
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#47 Post autor: Misterzumbi »

Wlasnie buduje, kiedys powiedziales ze "musisz sie nauczyc mojego myslenia". Dzisiaj oddaje pileczke.

Czy ty uzywasz pesety zeby budowac te graty? Czasem nie wiem czy to przez to ze buduje sobie takie male "sub assemblies" jak na zdjeciach, czy przez moje paluchy, bardzo dlugo siedze nad niektorymi detalami. Np. ten hak na lancuchu, z pol godziny mi sie to majtalo miedzy palcami i nie wiem jak dlugo siedzialem zeby sie nawinelo jak sie nalezy...

Tak czy siak, czy ta sesja ma znaczyc ze "przypadkiem" beda niedlugo zdjecia tego innego? Bo z nudow chyba go nie obcykales...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#48 Post autor: dmac »

Nie wiem dlaczego jeszcze nic nie napisałem o tym modelu.
Ale teraz, gdy pokazałeś jego bebechy, ciśnie mi się na usta tylko klasyczna wiązanka zwrotów ludowych z "Dnia świra", w wolnym przekładzie brzmiąca: "Jejku, kurczę, ja nie mogę!"
Miewałem już różne pomysły konstrukcyjne, ale trupich łapek jeszcze nie wpychałem do wysokich skosów, żeby chwycić grille. To jakiś kosmos jest.
Ale mniejsza z tym jak.
Ważne CO z tego wyszło.
A pięknie wyszło. Model redukcyjny, ot co.
Chylę czoło.
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#49 Post autor: V1 »

Dziękuję i się cieszę :)

Mister, budowałem go trochę inaczej niż na zdjęciach. Do zdjęć porozkładałem właśnie na takie 'sub assemblies', bo tak było mi wygodnie. Ale składać byłoby wygodniej dzieląc go na podzespoły w inny sposób.
czy ta sesja ma znaczyc ze "przypadkiem" beda niedlugo zdjecia tego innego?
Tzn. białego? On się dużo nie różni.
Chcę się zająć nowymi rzeczami, żeby zdążyć je pokazać przed wystawą.
A zrobiła mi się ich dwucyfrowa liczba...

Gabrys - jest nieco za duży, ale gdyby był mniejszy, to by był za mały. Powinien mieć nieco mniej niż 8 kropek szerokości, ale więcej niż 7, i błotniki powinny wystawać na ok. 3/4 studa. Ale wolę większego niż mniejszego. Ostatnio oglądałem takiego z bliska i wsiadałem do niego - robi wrażenie ogromnego pojazdu. Z kolei taki np. Star 25 jest malutki i wąski. 7 kropek na niego okazuje się w sam raz. A Stary 28/200, Jelcze, Kamazy itp. gdzieś pomiędzy nimi, czyli kabina na 8 kropek i błotniki wystające na ok. pół kropki. I wszystko wygląda wystarczająco prawdopodobnie.
Ostatnio zmieniony 2012-04-19, 12:10 przez V1, łącznie zmieniany 2 razy.
\/1 ______________

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#50 Post autor: Misterzumbi »

Mowie o tym co ci slalem malowane klocki i na ktorego czekam niecerpliwie tupajac nozkami.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#51 Post autor: V1 »

Jest gotowy, klocki od Ciebie pasują IDEALNIE. Będzie niedługo, pewnie po weekendzie. Ostatnio większość czasu spędzam z dziećmi, i rzadko bywam u siebie w domu, gdzie mam klocki.
\/1 ______________

ODPOWIEDZ