[MOC] Atak na niemieckie stanowisko przeciwpancerne

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Fistach

[MOC] Atak na niemieckie stanowisko przeciwpancerne

#1 Post autor: Fistach »

Powoli wychodzę z kryzysu i wracam do budowania. Zacząłem od czegoś niewielkiego aby nie było problemów ze skończeniem MOC'a.

Obrazek

Niemieccy żołnierze zajmujący stanowisko ppanc zostali zaskoczeni przez amerykańskich żołnierzy którzy przekradli się przez linie wroga.

Czy atak z dwóch stron na pozycję w okopach się powiedzie?

Zapraszam do galerii flickr.

Galeria Brickshelf będzie po ocenzurowaniu tutaj .

Większe zdjęcia po kliknięciu w miniatury.

Obrazek ObrazekObrazek

ObrazekObrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 2011-07-14, 12:03 przez Fistach, łącznie zmieniany 1 raz.

Havoc

#2 Post autor: Havoc »

Bardzo ładna scenka, chociaż odnoszę takie dziwne wrażenie, że bardzo podobny MOC już był.

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2781
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#3 Post autor: Ciamek »

Dlaczego Niemiec w czapce się cieszy? ; o)

Jak zwykle bardzo ładne mundurki i jak zwykle zazdroszczę, że ja takich nie mam : o)
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
Mr.Z
Posty: 374
Rejestracja: 2009-01-16, 17:11
Lokalizacja: Warszawa

#4 Post autor: Mr.Z »

Hamulec wylotowy na lufie tego PAK-a (na moje oko PAK 38 kal. 50 mm) jest sporo za duży w stosunku do całego działa. Taki karykaturalnie garłaczowaty. Sugeruję zastąpić lufę
tym Obrazek lub Obrazek albo na bara nałożyć po prostu półpina.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#5 Post autor: 3dom »

Fajna scenka, dużo się dzieje na małej przestrzeni. Plus za nieregularny kształt podstawki. Figurki i uzbrojenie świetne.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Fistach

#6 Post autor: Fistach »

Havoc pisze:Bardzo ładna scenka, chociaż odnoszę takie dziwne wrażenie, że bardzo podobny MOC już był.
Trudno sie nie zgodzic. Niestety jak mowilem juz wczesniej sprzedalem praktycznie wszystkie klocki oprocz tych co uzywalem do MOCy z IIWS :(
Ciamek pisze:Dlaczego Niemiec w czapce się cieszy? ; o)
Nie mam jeszcze przerazonych glowek ;)
Mr.Z pisze:Hamulec wylotowy na lufie tego PAK-a (na moje oko PAK 38 kal. 50 mm) jest sporo za duży
Kupie tego polpina i zobaczymy jak to bedzie wygladac W sumie mi tez sie ten stozek wydawal troche duzy ale w "granicach normy".
Fajna scenka, dużo się dzieje na małej przestrzeni. Plus za nieregularny kształt podstawki. Figurki i uzbrojenie świetne.
Dzieki wszystkim za opinie.

Awatar użytkownika
Belfast
Posty: 387
Rejestracja: 2009-06-24, 22:01
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Diabel

 

#7 Post autor: Belfast »

Ja bym zostawił ten hamulec, PAK 40 kal. 75 mm miał taki duży. Może by się dało zagiąć w tył boczne części płyty czołowej.
Atak amerykanów świadczy o końcowej fazie wojny, a wtedy działa ppanc miały już zwykle kaliber najmarniej 75 mm ze względu na nowocześniejsze pancerze czołgów.
Ostatnio zmieniony 2011-07-14, 17:45 przez Belfast, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepsze jutro było wczoraj, a świat zamienił wrażliwość na wydajność !

Belfast

Awatar użytkownika
Kleymen
Posty: 77
Rejestracja: 2010-04-07, 20:18
Lokalizacja: Wrocław/ Kościan
brickshelf: Kleymen

 

#8 Post autor: Kleymen »

Wszystko jest na swoim miejscu, akcja czytelna, nieregularna podstawka wyszła bardzo dobrze, szczególnie ten mały fragment strumyka- świetny.

Fistach

#9 Post autor: Fistach »

Belfast pisze:Ja bym zostawił ten hamulec, PAK 40 kal. 75 mm miał taki duży. Może by się dało zagiąć w tył boczne części płyty czołowej.
Atak amerykanów świadczy o końcowej fazie wojny, a wtedy działa ppanc miały już zwykle kaliber najmarniej 75 mm ze względu na nowocześniejsze pancerze czołgów.
Noi wszystkosie wyjasnilo :)

Dzieki za opinie.

Strumyczek chcialem troche wiekszy zrobic ale niestety nie mam wiecej niebieskich klockow.

ODPOWIEDZ