[MOC] Colt Peacemaker

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Czymsim
Posty: 40
Rejestracja: 2006-08-31, 07:01
Lokalizacja: Lublin
brickshelf: Czymsim

 

[MOC] Colt Peacemaker

#1 Post autor: Czymsim »

Drugi kucyk do kompletu, tym razem samiec. Bez skrzydeł, ale za to sześciostrzałowiec.

Obrazek
ObrazekObrazek

Colt Peacemaker*, wyposażony w 6 rakiet, potrafi poradzić sobie z większymi problemami typu smoki, hydry czy inne większe stworzenia.

Też potrafi stać na tylnych kopytach, a nawet i na przednich i to bez żadnej dodatkowej podpory.

ObrazekObrazek

Tak prezentuje się bez uzbrojenia:
Obrazek

Wspólne zdjęcia z Jetquine:
Obrazek
Obrazek

Link do galerii.

*Żeby każdy zrozumiał grę słów, to powiem, że colt, prócz nazwiska znanego producenta broni, to także określenie na źrebaka płci męskiej w języku angielskim.
czym.tumblr.com

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#2 Post autor: KUKUS »

Cóż, wcześniejszy kuc trochę bardziej mi się podobał - głównie ze względu na swoją szczegółowość. Biały to był taki delikatny, aczkolwiek solidny kucyk - czerwony zaś to taki piekielny mięśniak. Wieleby mu dała zmiana zarówno głowy, jak i korpusu. Dobrze kombinujesz z tymi rakietnicami - ale może by tak zrobić skrzydła, które potrafiłyby transformować się w działa? Koncepcji jest mnóstwo...

Niewątpliwą jego zaletą jest natomiast bawialność - Colt'a można postawić praktycznie w dowolnej pozycji!

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2460
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#3 Post autor: eric trax »

Kurcze ja patrząc na zdjęcie odniosłem wrażenie że to mechaniczny pies. Głównie ze względu na głowę. Dopiero po przeczytaniu dowiedziałem się że to kucyk ale nadal wyglądał jak pies :>
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#4 Post autor: 3dom »

Też mi to bardziej przypomina psa niż kuca. Sam model zbyt abstrakcyjny dla mnie, nie moje klimaty, ale należy docenić zakres ruchu kończyn i możliwość ustawiania w różnych pozach.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

ODPOWIEDZ