[MOC] x 2 -> I-88 oraz RED LIEUTENANT

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Qbrick
Posty: 38
Rejestracja: 2011-07-05, 23:19
Lokalizacja: Toruń
brickshelf: kszaki

 

#16 Post autor: Qbrick »

Kapitalne modele - oba! Najbardziej przypadł mi do gustu I-88. Gratuluję :)

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#17 Post autor: KUKUS »

the oneman, podejrzewam, że Jeracowi chodziło o mnie :P

Ja tam nie rozumiem co macie do Gimp-a, pracuję w nim od dawien dawna i nie narzekam.

Awatar użytkownika
Methos
Posty: 227
Rejestracja: 2011-07-23, 01:19
Lokalizacja: Polska - Gniezno
brickshelf: Methos6

 

#18 Post autor: Methos »

Czerwony! Zdecydowanie. Jest ... taki odpałowy! Od razu skojarzył mi się z filmem "Sucker Punch".

rh

#19 Post autor: rh »

KUKUS pisze:Ja tam nie rozumiem co macie do Gimp-a, pracuję w nim od dawien dawna i nie narzekam.
Po pierwsze interfejs. Po drugie interfejs. Po trzecie interfejs. Aczkolwiek zapewne kwestia przyzwyczajenia ;)

Nie no modele są genialne ... I zdjęcia też. Masz człowieku do nich talent.

Killy

#20 Post autor: Killy »

Oba modele świetne. W przypadku "grubaska" brawa za wykorzystanie tej wielkiej części ogonowej samolotu jako kadłuba myśliwca. Sam niestety nie umiem nawet wykorzystać sławnej beczki z nowej betoniarki :(

Absolutną gwiazdą jest I-88, którego widziałem na BB, a potem analizowałem na flickerze. Ten samolot ma tak dużo świetnych detali, że ciężko mi wszystko wymienić. Od greeblowanych dolnych skrzydeł (?) z podwoziem, przez podwieszane bomby, stanowisko strzeleckie na dziobie, po wieżyczkę zakończoną takim "pruskim kolcem" (ma to jakąś swoją nazwę). No i do tego idealnie dobrana naklejka podbijająca prezentację modelu. Dwa białe paski na skrzydłach - niby nic, ale też miły detal.

the oneman

#21 Post autor: the oneman »

Dzieki raz jeszcze
> KUKUS, rh - Co do Gimpa, to nie jestem specem i jest to dla mnie meczace, nie watpie, ze istnieja programy bardziej przyjazne. Szukalem czegos darmowego na moje jablko i znalazlem Seashore (co podobno jest wlasnie Gimpem na Mac Os X) ...wiec nie narzekam i robie co sie da :)
> Killy - Ciesze sie, ze ci sie podoba. Modelem, ktory widziales na BB jest RED LIEUTENANT, natomiast I-88 to wlasnie grubasek.
Kliknalem ikonke Flickra pod twoim komentarzem i i okazalo sie, ze to link do photostreamu niejakiego Adolfo Chaveza III z Texasu :D Przez kilka minut probowalem sobie wyobrazic, ze jestes Polakiem pochodzacym z Siedlec, zyjacym w USA, ale ten Adolfo wyglada raczej na latynosa...
...dzieki za chwile zdrowego smiechu !
Ostatnio zmieniony 2011-11-11, 15:11 przez the oneman, łącznie zmieniany 1 raz.

Killy

#22 Post autor: Killy »

I-88 to rzeczywiście "grubasek" a chodziło mi o Red Lieutanta `:)

Co do galerii -> masz rację! Niezły numer. Dzięki za info, muszę to zmienić. :D

...

uff, już jest ok. Można zaglądać :)
Ostatnio zmieniony 2011-11-11, 17:21 przez Killy, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ