[MOC] Orkowa wieża strażnicza

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
lordofdragonss

[MOC] Orkowa wieża strażnicza

#1 Post autor: lordofdragonss »

Kolejna praca dla królestwa Avalonii, prosta wieża, która znajduje się niedaleko wioski Zielonego Mchu w Zaczarowanym lesie.
Kilka słów od twórcy i pomysłodawcy Graugota:
Chcieliśmy by wieża była prawie niewidoczna z góry- Dach pokryliśmy listowiem, cała wieża jest drewniana więc dobrze maskuje się wśród panującej wokół zieleni.
Jak widzicie, złapaliśmy wilki i zaczynają je pomału oswajać. Pomimo traktatu o nieagresji zbudowaliśmy katapultę, ot tak na wszelki wypadek.
Obrazek
Obrazek
Jako bonus, wózek do transportu żywności z [URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=15588]Farmy[/URL]
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2011-11-21, 21:23 przez lordofdragonss, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Aeryn
Posty: 133
Rejestracja: 2011-11-11, 18:57
Lokalizacja: Wielkopolska
brickshelf: Aeryn

 

#2 Post autor: Aeryn »

A jednak włoski Jacka da się użyć... ale, że akurat do orka to na to bym nie wpadł! ;D Poza tym, orkowy traktat o nieagresji... Błagam Cię, pokaż mi piśmiennego orka, który idzie podpisać traktat! ;)
Odnośnie samej wieży, podoba mi się jej niechlujna konstrukcja, jest dokładnie taka, jaka powinna być wieża orków wybudowana z dostępnych w lesie surowców. Hodowla wilków, też fajny pomysł.

Awatar użytkownika
Krissek
Posty: 35
Rejestracja: 2011-10-04, 15:49
Lokalizacja: Złotów
brickshelf: Krissek12

 

#3 Post autor: Krissek »

Podoba mi się Twój powóz i na dodatek ciągnie ją krowa;D Właśnie mam zamiar chociaż dzisiaj zacząłem budowę gdzie również użyje orków, zobaczymy jak to wyjdzie;)
Krissek

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#4 Post autor: Kirysowaty »

Wieża jest spoko, ale mógłbyś trochę odkurzyć klocki, szczególnie płytkę bazową. :) Miękka szczoteczka do zębów i ciepła woda powinny pomóc.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

lordofdragonss

#5 Post autor: lordofdragonss »

Dziękuję za komentarze, płytka jest już czysta, i gotowa do następnej budowli jaka ma być wejście do kopalni.

co do traktatu- Lord naszego świata go podpisał, więc musimy się dostosować. Z niecierpliwością czekam na więcej orkowych cudów! ;]

ODPOWIEDZ