Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Orkowa wieża strażnicza
Autor Wiadomość
lordofdragonss
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-19, 11:24   [MOC] Orkowa wieża strażnicza

Kolejna praca dla królestwa Avalonii, prosta wieża, która znajduje się niedaleko wioski Zielonego Mchu w Zaczarowanym lesie.
Kilka słów od twórcy i pomysłodawcy Graugota:
Cytat:
Chcieliśmy by wieża była prawie niewidoczna z góry- Dach pokryliśmy listowiem, cała wieża jest drewniana więc dobrze maskuje się wśród panującej wokół zieleni.
Jak widzicie, złapaliśmy wilki i zaczynają je pomału oswajać. Pomimo traktatu o nieagresji zbudowaliśmy katapultę, ot tak na wszelki wypadek.

Jako bonus, wózek do transportu żywności z Farmy
Ostatnio zmieniony przez lordofdragonss 2011-11-21, 21:23, w całości zmieniany 3 razy  

Aeryn 
Elven King

Wpisy: 133
Wysłany: 2011-11-19, 18:09   

A jednak włoski Jacka da się użyć... ale, że akurat do orka to na to bym nie wpadł! ;D Poza tym, orkowy traktat o nieagresji... Błagam Cię, pokaż mi piśmiennego orka, który idzie podpisać traktat! ;)
Odnośnie samej wieży, podoba mi się jej niechlujna konstrukcja, jest dokładnie taka, jaka powinna być wieża orków wybudowana z dostępnych w lesie surowców. Hodowla wilków, też fajny pomysł.

Krissek 

Wpisy: 35
Wysłany: 2011-11-21, 18:32   

Podoba mi się Twój powóz i na dodatek ciągnie ją krowa;D Właśnie mam zamiar chociaż dzisiaj zacząłem budowę gdzie również użyje orków, zobaczymy jak to wyjdzie;)

Kirysowaty 
Książę Elfów

Wpisy: 635
Wysłany: 2011-11-21, 20:12   

Wieża jest spoko, ale mógłbyś trochę odkurzyć klocki, szczególnie płytkę bazową. :) Miękka szczoteczka do zębów i ciepła woda powinny pomóc.

lordofdragonss
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-21, 21:17   

Dziękuję za komentarze, płytka jest już czysta, i gotowa do następnej budowli jaka ma być wejście do kopalni.

co do traktatu- Lord naszego świata go podpisał, więc musimy się dostosować. Z niecierpliwością czekam na więcej orkowych cudów! ;]

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu