4637 Safari Building Set

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#16 Post autor: Bobofrutx »

panrysiek pisze:Tors pana turysty-podróżnika chyba ten sam co pasażera na dworcu kolejowym?
A i owszem w zestawie z pociągiem pasażerskim 7938 oraz w 3182 9311 8970 9335 9333 ;P
panrysiek pisze:Samochód ma zielone drzwi bo powstał w ciężkich powojennych czasach (w końcu to mkI !!!) i eksploatowany jest w ciężkich afrykańskich warunkach, gdzie szczęściem jest dostać jakiekolwiek drzwi do land rovera. Kolor jest drugoplanowy! ;)
O tym nie pomyślałem, dobre wytłumaczenie :D
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#17 Post autor: Innos »

Dzięki za recenzję, ja już zobaczyłem ostateczną, dopracowaną wersję, więc nie mam na co narzekać :P. No i dzięki za uświadomienie, że jest taki zestaw, bez tego mógłbym go przeoczyć. Niemniej i tak zestaw nie oferuje niemal niczego ciekawego, abym miał jakoś szczególnie planować jego zakup (choć już jest całkiem niedrogi), to co w nim najciekawsze to dość unikatowe minifigurki, a w szczególności fajna hawajska koszula, ponadto jednak jest to zbiór dość zwyczajnych (choć częściowo przydatnych) elementów - więc może przy jakiejś okazyjnej cenie skuszę się na te dwa minifigi z dwoma garściami dodatkowych elementów :) Jakby nie było, nieco niższa cena to już niewiele więcej niż dwie sztuki Collectable Minifigures z najnowszej 6 serii.

ODPOWIEDZ