4865 The Forbidden Forest

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Nexus 7

#16 Post autor: Nexus 7 »

Kupilem ostatnio dla minifigow, szczegolnie ze zestaw byl przeceniony na 4 GBP (20 pln). Za ta cene bardzo sobie chwale.
Bardzo przyzwoita recenzja, dzieki.

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#17 Post autor: Innos »

Nexus 7 pisze:Kupilem ostatnio dla minifigow, szczegolnie ze zestaw byl przeceniony na 4 GBP (20 pln). Za ta cene bardzo sobie chwale.
Ta... Za tyle to i ja bym kupił, niestety w polskich sklepach ceny nie są przyjazne, a na aukcjach nie dało się tego złapać za mniej niż 40zł. A w ogóle dobra i ciekawa recenzja, potwierdza to, co mi się zdawało ze zdjęć - zestaw warto kupić w dobrej cenie tylko dla tych dwóch ciekawych figurek (3, jeśli liczyć Hagrida) i kilku ciekawych elementów z garstką innych, zwyczajnych, ale przydatnych części.
Trochę się Aeryn za bardzo tego drzewa czepiłeś ;) Oczywiście daleko mu do wielu dobrych konstrukcji z MOCy, a nawet do niektórych drzew z seryjnych zestawów, no ale trzeba brać poprawkę na to, że to tylko symboliczne drzewko bardzo ograniczone ilością elementów odpowiednią dla tej wielkości zestawu, i w tym kontekście to jest po prostu standard. Jeśli już czepiać się, to faktycznie tego śmiesznego "mechanizmu". Swoją drogą wydaje mi się, że w tej dźwigni bardziej zaakcentowanie jest pozbawienie Harry'ego różdżki niż w ogóle wystrzelenie go - co jednak nie zmienia faktu, że jest to funkcja wstawiona strasznie na siłę.
Sorrow pisze:
kenobi8 pisze: Tyle teraz nowych torsów LEGO robi, więc mogli też zrobić dla Harry'ego nową kurtkę w dark tan.
Igzaktli!
I ja się z tym zgadzam - torsy Harry'ego ze swetrem są nieco zbyt często eksploatowane, o ile w scenach w szkole ma jeszcze sens to tutaj taki szkolny mundurek zupełnie nie pasuje.

pkowalcz

#18 Post autor: pkowalcz »

Włosy Narcyzy rzeczywiście wyglądają świetnie. Od razu nasuwa się pomysł na ich wykorzystanie: Rogue z X-Menów.

ODPOWIEDZ