[MOC] Stary i podniszczony samolot

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#16 Post autor: szarikm »

Super, genialne, ocena 6.

Przednia szyba, zbyt nowa/nie uszkodzona w stosunku do reszty.

PS. najpierw zbudowałeś samolot, później go zrzucałeś i łatałeś dziury? :D

Awatar użytkownika
Korn
Posty: 133
Rejestracja: 2004-11-30, 21:56
Lokalizacja: Łuków
brickshelf: Fireblast

 

#17 Post autor: Korn »

star wars maniak pisze:Użyc tych klocków:
http://www.peeron.com/inv/parts/4864b
to by nie pasowało... Wtedy byłby zbyt kwadratowy moim zdaniem... a teraz ma troche przyjemnych skosów...
Pozdrawiam.
KoRn

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#18 Post autor: Jerac »

TO jest moim zdaniem prawidłowe rozwiązanie. To i jeśli trzeba, to te pionowe szybki co SWM dał. Nie trzeba zresztą ich montować pionowo - mogą być na zawiasach (na dole szerokość 6, na górze przyciśnięte do szerokości 4).

Awatar użytkownika
Lomero
Posty: 355
Rejestracja: 2004-10-14, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Lomero

 

#19 Post autor: Lomero »

Jerac pisze:Pozatym, jasny szary moim zdaniem nie pasuje do reszty...
Zdecydowanie się zgadzam, powinno go być zdecydowanie mniej. Niestety musiałem użyć szarych klocków z powodu braku odpowiednich w innych kolorach.
star wars maniak pisze:50 lat stal w dźungli w dźungli=śilnik by nie odpalił i byłby to złom.
No, ale napisałem przecież, że został prowizorycznie naprawiony (bo kto do nowego samolotu wrzucał by drzwi albo beczki).
szarikm pisze:PS. najpierw zbudowałeś samolot, później go zrzucałeś i łatałeś dziury?
Nie, jasne, że nie. Klocków by mi nie starczyło na nówkę(z wyjątkiem jasno szarego), a poza za dużo by było roboty :)

Odnośnie szyby, zgadzam się Jeracem (tak się odmienia twój nick?). Z tym, że już teraz jest 6 na dole i 4 na górze. Prędzej 5 na 4 :)

Pozdrawiam
Lomero

pkowalcz

#20 Post autor: pkowalcz »

Wygląda całkiem nieźle, ale... Moim zdaniem kadłub jest trochę zbyt "napęczniały" w stosunku do reszty. Chodzi mi o to, że samolot z takimi proporcjami miałby duże problemy z lataniem (zakładając, że po 50 latach prowizoryczna naprawa wystarczy, żeby w ogóle się oderwał od ziemi :) )

Greg

#21 Post autor: Greg »

Jak dla mnie absolutnie genialny pomysł i wykonanie poprostu taki wrak mi że mi aż dech zapiera

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#22 Post autor: Bricksley »

Korn pisze:K@ROL napisał/a:
Niezła wymówka na brak klocków.
Tu nie było żadenej wymówki tylko MOC miał przedstawiać zniszczony samolot i tyle.
Korn: mnie chodziło o to że, może to być niezła wymówka dla innych MOCy, dla osób którzy z braku klocków zrobili jakiś nie wypał. Nie kierowałem tego do Lomero bo, wiem że ma wiele klocków i dobrych pomysłów.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Korn
Posty: 133
Rejestracja: 2004-11-30, 21:56
Lokalizacja: Łuków
brickshelf: Fireblast

 

#23 Post autor: Korn »

K@ROL pisze:Korn: mnie chodziło o to że, może to być niezła wymówka dla innych MOCy, dla osób którzy z braku klocków zrobili jakiś nie wypał. Nie kierowałem tego do Lomero bo, wiem że ma wiele klocków i dobrych pomysłów.
No niby tak, zwracam honor. Ale zrozum tak to zabrzmiało.
Ostatnio zmieniony 2006-03-27, 15:17 przez Korn, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam.
KoRn

ODPOWIEDZ