[MOC] Kuba

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1476
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

[MOC] Kuba

#1 Post autor: Misterzumbi »

Jak budowalem swojego rozowego Cadillaca to zbudowalem chyba z 10 roznych innych niemozliwych kolorow, przyznam ze to wlasciwie przez te wszystkie klocki ktore wisza u nas w robocie na scianie z nowymi kolorami do Friends. I tak powstaly roznorakie wersje, w cukierkowych, czy tam pastelowych kolorach. Poza rozowym, gdzie malowalem kazdy jeden klocek z osobna, wszystkie byly budowane na bialo, i gotowe karoserie po prostu psikniete sprayem, dobudowane czesci w innych kolorach i juz. Tak sobie staly jakies rozowe, bezowe, seledynowe, i rozlazly sie po kolegach z pracy bo "ladne", zostaly mi sie dwa. Jak dostalem te szybe do Chevroleta, to przebudowalem dach jednego zeby zobaczyc jak to wyglada.

O, tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wiecej zdjec nima. Na ostatnim Cadillac jest od tylu bo nima szyby w przedzie.
Auto jest odzwierciedleniem samochodu z ksiazki i Kubie, ale na zdjeciu byl to chyba Chevrolet... Obojetne.

O ile czitowalem z malowaniem (potem rozlozylem i dodalem klocki w innych kolorach), to naklejki sa originalne z LEGO, np. Malisienki napis Cuba to wyciete literki z numerow seryjnych naklejek, a "b" jest wlasciwie osemka... Ot taka ciekawostka.

Dobrej nocy zycze.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
szww
Posty: 302
Rejestracja: 2006-09-09, 23:45
Lokalizacja: Warszawa

#2 Post autor: szww »

Nie będę już pisał standardowych achów i ochów o modelu, bo to oczywiste :)

Bardzo podoba mi się kolor, tylko wielka szkoda, że większość tych Twoich autek jest taka 'zjechana' może dla przekory zrobił byś kiedyś coś 'prosto z salonu"?
Jednak muszę przyznać, że odpadające listwy boczne są wspaniałe, dopiero po chwili zobaczyłem, że właśnie tak miało być :)

Ciekaw jestem też co to za element na tylnych światłach, ta szara obwódka, to coś nowego?
Ostatnio zmieniony 2012-02-26, 00:48 przez szww, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1476
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#3 Post autor: Misterzumbi »

Nie, to kawalek ribbed hose. Na Kubie wiele aut ma takie dodatkowe kierunkowskazy na pletwach, a czasem i na blotnikach.

A tego zbudowalem prosto z salonu pare miesiecy temu... Takze nie plakac mi tu.
Ostatnio zmieniony 2012-02-26, 00:57 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
misiek
Posty: 421
Rejestracja: 2008-05-04, 00:35
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
brickshelf: misiek3000

 

#4 Post autor: misiek »

Zumbi, Zumbi ty ... niedobry. Zbuduj Impale '72 '64 '58 i już wiesz, że ten model będzie stał w mojej kapliczce.

O tym modelu się nie wypowiadam, bo brak mi słów (i tak to same pozytywy)
FREE HUGS :D

Darkelmo
Posty: 194
Rejestracja: 2008-08-26, 19:21
Lokalizacja: Warszawa

#5 Post autor: Darkelmo »

O ja Cie. Przód bardzo fajny. Przyjemny kolor przez co dodatkowo miło się na niego patrzy. W sumie oba samochodziki są kozackie. Pogratulować bo ja dla mnie są to takie małe arcydzieła.

ODPOWIEDZ