[MOC] Land Raider

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#16 Post autor: Jerac »

Roz-co?

Od jakiś 2 lat nie rozbieram nic. Mniej buduję, więc mogę sobie pozwolić na zakupy raz na jakiś czas. Owszem, zakupów teraz było bardzo dużo, ale rzadko kiedy na więcej niż 50 złotych - po prostu dokupywałem to czego brakowało... a że potem się okazywało jednak trza zrobić inaczej i nie wykorzystam tych części tym razem - trudno.

O wow. Zobaczcie co dostałem na priva flickra...


Man, you're awesome
also i was surprised when i saw your profile
You're from Poland, but when i saw your moc's i thought that you're just american afol) Now i know, that Poland has good moc makers
btw I'm from Belarus
Ludki - chyba mamy w świecie coś do nadrobienia! Co jak co ale my *jesteśmy* najlepsi!
Ostatnio zmieniony 2012-03-11, 16:48 przez Jerac, łącznie zmieniany 1 raz.

Szarwen

#17 Post autor: Szarwen »

Patrzę na "TO" i jeśli tylko bardzo wytężę wzrok, jeżeli tylko bardzo się skupię, to mogę dostrzec, że to rzeczywiście są klocki lego. Jeśli tylko...
Co następne? Kronus?!

Awatar użytkownika
Flymbex
Posty: 176
Rejestracja: 2009-09-26, 18:30
Lokalizacja: Śląsk / Ornontowice

#18 Post autor: Flymbex »

Cudo...Szkoda orków.
Aż mnie ciarki brały jak widziałem te rozjeżdżanie... Nie bałeś się, że porysujesz / poniszczysz klocki?

Nexus 7

#19 Post autor: Nexus 7 »

No dobra, przyznaje: jest zdecydowanie lepszy od oryginalu!
Dokladnosc samego modelu nie miesci sie w glowie, a do tego jeszcze cala mechanika...

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#20 Post autor: Jerac »

Poniszczę? Żadnych szans, taka drobnica - na dodatek w kruchych modelach - nie ma jak się uszkodzić. A porysuję? No to co. To są klocki. Tym bardziej że jeszcze nigdy* nie kupowałem nowych klocków dlatego że te które mam są porysowane.

*nie licząc szybek i naprawdę dużych, gładkich elementów gdzie to czy jest porysowany czy nie faktycznie ma jakieś znaczenie.
Ostatnio zmieniony 2012-03-11, 18:49 przez Jerac, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Jantin
Posty: 473
Rejestracja: 2006-08-23, 08:37
Lokalizacja: Warszawa

#21 Post autor: Jantin »

Jerac pisze:a dalej (w normalnych zasadach) nie ma już nic.
Na szczęście są jeszcze nienormalne zasady:
Obrazek

Obrazek
(ten biały żywiczny z przodu, to ten powyżej, ino w skali tego wiekszego)

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#22 Post autor: Jerac »

To jeszcze tak dla wyjaśnienia dla nieobeznanych w temacie, ten niebieski marine nie jest w skali z resztą. To jest figurka z normalnej gry, a te z tyłu pogrupowane po 5 to są normalni (tle że to mi wygląda na jakiś eldarów czy coś, prawda?)

Yeti
Posty: 95
Rejestracja: 2011-07-05, 23:21
Lokalizacja: Malbork, Mikoszewo

#23 Post autor: Yeti »

Brak tylko ekipy terminatorów wypadających ze środka. Świetne!
Największy czołg z Wh40k to był ten z Gwardii Imperialnej, i większego chyba nie ma.

Mrutek

#24 Post autor: Mrutek »

Podobają mi się rury wydechowe - coś nowego i karabiny na górze. Co tu pisać? - Masa szczegółów, wygląd jak nie z klocków, wszystko na najwyższym poziomie. Trochę szkoda, że sylwetka pojazdu trochę się opatrzyła - wygląda na większą kopię poprzedniego pojazdu. Ale to nie twoja wina, tylko twórców oryginału - mam nadzieję , że kolejny nie będzie tylko większy ;)
Dzięki Bogu, że orków da się naprawić - ulżyło mi.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#25 Post autor: Jerac »

Raczej już dużych pojazdów Space Marines nie będzie. Chciałbym wrócić do piechoty i mniejszych rzeczy - drugiego drednota, motorków, itp.

Natomiast duże należy się teraz Orkom i na bank to dostaną ;>

Darkelmo
Posty: 194
Rejestracja: 2008-08-26, 19:21
Lokalizacja: Warszawa

#26 Post autor: Darkelmo »

Czekałem Jerac na Twoją pracę bo już dawno nie było. Czołg jest niesamowity. Jak stoi zapiera dech w piersiach. Jest dopracowany każdy szczegół, jest tak jak powinno być. Dla mnie jesteś artystą jeśli chodzi o budowanie. Chodził bym na Twoją wystawę i zamiast podziawiać jakieś obray podziwiałby Twoje Moce.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#27 Post autor: glaz_pimpur »

Mrutek pisze:Trochę szkoda, że sylwetka pojazdu trochę się opatrzyła - wygląda na większą kopię poprzedniego pojazdu.

Też miałem takie pierwsze wrażenie. Ale jak się przyjrzysz dokładniej toż to bydlę. Jest większe. Na mnie największe wrażenie zrobiło odwzorowanie tych wszystkich zagłębień na bocznych ścianach.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Dr.Green
Posty: 69
Rejestracja: 2011-08-17, 21:42
Lokalizacja: z komputera :)

#28 Post autor: Dr.Green »

Wszystko już zostało napisane :) Dodam tylko, że jest przefajny :) Dbałość o szczegóły jak zawsze na najwyższym poziomie. I te wieżyczki obrotowe ... miodzio .... Jak byś kiedyś zrobił do niego manual ... to jestem pierwszy w kolejce ;)
Dr.Green

Mrutek

#29 Post autor: Mrutek »

glaz_pimpur pisze:
Mrutek pisze:Trochę szkoda, że sylwetka pojazdu trochę się opatrzyła - wygląda na większą kopię poprzedniego pojazdu.

Też miałem takie pierwsze wrażenie. Ale jak się przyjrzysz dokładniej toż to bydlę. Jest większe. Na mnie największe wrażenie zrobiło odwzorowanie tych wszystkich zagłębień na bocznych ścianach.
Oczywiście, że bajerów jest ze 4x więcej i są ciekawsze, ale sama bryła jest identyczna. Tak naprawdę, to ktoś wali te warhammerowe cacka na jedno kopyto - to się nazywa własny styl. Jerac je "tylko" oddaje w klockach, dodając od siebie tyle, że biją na głowę pierwowzory.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#30 Post autor: Jerac »

Porównaj ze sobą współczesne czołgi. Jeśli predator (z wieżą) i land raider (bez wieży i niemal 2x większy) są do siebie tak podobne, to dzisiejsze czołgi są wprost identyczne.

ODPOWIEDZ