[MOC] Land Raider

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Mrutek

#31 Post autor: Mrutek »

Jerac pisze:Porównaj ze sobą współczesne czołgi. Jeśli predator (z wieżą) i land raider (bez wieży i niemal 2x większy) są do siebie tak podobne, to dzisiejsze czołgi są wprost identyczne.
One są podobne - nie identyczne (tak jak wszystkie mydlane bańki, lub płatki śniegu) - to wynik "ewolucji", lub jak kto woli optymalizacji. Nie napisałem, że są jednakowe i mi się nie podobają, wręcz przeciwnie - jestem pod wielkim wrażeniem. Jednak nadal twierdzę, że bryłę nadwozia mają wspólną. Ktoś miał wizję pojazdów i stworzył całą ich rodzinę. Tak jak w realu;)

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#32 Post autor: dmac »

Nexus 7 pisze:No dobra, przyznaje: jest zdecydowanie lepszy od oryginalu!
Byłem wczoraj widzem na turnieju Warhammera 40000, więc mogę potwierdzić: Twój model jest lepszy.

Jerac, chciałbym zobaczyć, jak pojawiasz się przy stole z walizką swoich modeli, rozstawiasz je, a następnie na oczach graczy machinalnie zwijających wywieszone języki na szpulki rozjeżdżasz ich armie swoimi arcydziełami... Uważam, że dla tej chwili mógłbyś poświęcić resztę życia na budowanie chodzących Marines.

Prześliczny model, szczerze gratuluję.
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
Methos
Posty: 227
Rejestracja: 2011-07-23, 01:19
Lokalizacja: Polska - Gniezno
brickshelf: Methos6

 

#33 Post autor: Methos »

WOW - Dbalstwo o szczegóły mnie roz.. jechała jak te Orki! Piękny ten MOC!

BTW - czy włodarze od Warhemmera/LEGO już się z Tobą kontaktowali w sprawie pracy?

Awatar użytkownika
Belfast
Posty: 387
Rejestracja: 2009-06-24, 22:01
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Diabel

 

#34 Post autor: Belfast »

Rewelacyjny pojazd ! Oglądałem razem z Erykiem z zapartym tchem filmik. Bardzo ładne i super działa.
Lepsze jutro było wczoraj, a świat zamienił wrażliwość na wydajność !

Belfast

Jetboy

#35 Post autor: Jetboy »

Bardzo chętnie bym zobaczył instrukcje budowania tego cuda.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#36 Post autor: Jerac »

Hmmm...

Krok 1: Zbuduj prototyp (~tydzień)
Krok 2: Zamów brakujące do wykończenia klocki (~tydzień z oczekiwaniem)
Krok 3: Znajdź wadę techniczną (~5 sekund po uznaniu że już koniec i można publikować)
Krok 4: Rozbierz prototyp (~zarwana nocka)

Zapętl z 10 razy i już.

A tak na serio - tak jak napisałem w komentarzu na jutubie, jak zarobię na dotacjach 10k $ to zrobię instrukcję. Obietnica jest, cel kompletnie nierealny, ale zawsze już mogę odsyłać do tego konkretnego posta ;>

goldsun

#37 Post autor: goldsun »

dmac pisze: Jerac, chciałbym zobaczyć, jak pojawiasz się przy stole z walizką swoich modeli, rozstawiasz je, a następnie na oczach graczy machinalnie zwijających wywieszone języki na szpulki rozjeżdżasz ich armie swoimi arcydziełami... Uważam, że dla tej chwili mógłbyś poświęcić resztę życia na budowanie chodzących Marines.

Prześliczny model, szczerze gratuluję.
Też chciałbym to zobaczyć.
A przynajmniej powinieneś pokazać zdjęcie jakiegoś modelu z WHK40 obok niego - wtedy jeszcze bardziej powala.
Pokazałem mojej żonie - stwierdziła "fajny".
Potem otworzyłem obok to zdjęcie/obrazek i dopiero wtedy był "opad szczęki" i podziw :-)

Jakby co to mój głos na CUUSOO też masz :-)

Awatar użytkownika
aditoma
Posty: 155
Rejestracja: 2011-12-14, 18:54
Lokalizacja: Lublin

#38 Post autor: aditoma »

This is madness! This is CUUSOO !!!
Model perfekcyjny, doskonały, przepiękny!!
Fotka ląduje na tapecie w kompie.
Nie mogę się napatrzeć...
Swoja drogą patrząc na prostotę wykonania(z zewnątrz) i efekt jaki dają detale..aż mam ochotę coś zbudować. Po raz pierwszy po obejrzeniu cudzego MOCa czuję się bardziej zmotywowany niż zniechęcony!
jeszcze raz WOW!
Ostatnio zmieniony 2012-03-12, 20:49 przez aditoma, łącznie zmieniany 1 raz.

Nexus 7

#39 Post autor: Nexus 7 »

Dzisiaj w firmie Games Workshop (producent oryginalnego modelu tego czolgu) od rana ludzie wysylaja sobie i ogladaja film z MOCem Jeraca. Wszystkim sie podoba, slyszalem komentarze: "rather awesome", "way cool", "it moves!" i podobne.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#40 Post autor: Jerac »

To ciekawe co powiedzą jak zobaczą coś co *chodzi*... ;>

Awatar użytkownika
Bartex0805
Posty: 197
Rejestracja: 2008-01-21, 16:24
Lokalizacja: Leszno
brickshelf: Bartex0805

 

#41 Post autor: Bartex0805 »

Kolejny świetny model, brawo brawo. Jerac ty jesteś wielkim fanem Warhammera czy tak mi się tylko zdaje. To już kolejny MOC z udziałem maszynerii ze świata wspomnianej gry.

Mateio

#42 Post autor: Mateio »

Fenomenalny model! Detale na najwyższym poziomie, do tego poszedłeś o krok dalej z mechanizmem; synchronizacja wieżyczek robi niesamowite wrażenie.

Awatar użytkownika
GabryS
Posty: 241
Rejestracja: 2012-04-14, 08:56
Lokalizacja: Śrem/Poznań
brickshelf: GabryS

 

#43 Post autor: GabryS »

Widziałem na Pyrkonie w akcji. Po prostu miażdży. Ten SNOT, te skosy, te sczegóły i do tego zdalnie sterowany...
Nie mogę się doczekać kolejnych Twoich prac.
Pozdrawiam.

Daedagor

#44 Post autor: Daedagor »

Może jakaś sprzedaż zestawów? Z chęcią kupiłbym Drednota : D

Piękny Land Raider, identyczny jak oryginał z gier komputerowych czy figurkowych, po prostu przepiękny. Skoro nie jest największy, to może Baneblade'a trzeba zbudować? Chociaż z tego co widzę, to chyba nie bardzo Imperialną Gwardią się interesujesz... myślałeś kiedykolwiek na Chaosem?

ODPOWIEDZ