[MOC] Lustro

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Aniela113

[MOC] Lustro

#1 Post autor: Aniela113 »

Postanowiłam stworzyć coś w 100% od siebie. Jest to wyraz mojej MOCy.

Zapewne znacie bajkę "Alicja w krainie czarów", więc ze zrozumieniem o co chodzi w mojej MOCy nie będziecie mieli problemu.

Spróbujcie przypomnieć sobie ile razy doznaliście niesamowitej satysfakcji z podjętego działania, co do którego nie byliście przekonani? Ile razy chcieliście - naprawdę chcieliście - coś w swoim życiu zmienić? I udało się Wam! Dzięki wytrwałości, cierpliwości, walki o wartości o które warto walczyć! Nie wiedzieliście dokładnie czy finał z podjętego działania będzie szczęśliwy, ale przeczucie mówiło Wam, żeby to zrobić. Żeby biec po swoje.

Trudno przewidzieć, podejrzeć, co nas czeka, bo nie mamy.. ot, chociażby magicznego lustra, które pokazałoby nam lepszą rzeczywistość.
Jednakże takie magiczne LUSTRO umieściłam w swojej pracy, stało się ono kluczowym przedmiotem. Oto co otrzymujemy:

Wrażenie 1: pustego, bezbarwnego życia.
Obrazek Obrazek Obrazek

Wrażenie 2: wypełnionego radością, tętniącego życiem, kwitnącego, opartego na pomocy przyjaciół. I nadziei na lepsze.
Obrazek Obrazek Obrazek

Każdy może przejść na druga stronę lustra. Na każdego czeka co innego, o każdy ma inne marzenia, inne cele.
A Ty? Co zobaczyłbyś po drugiej stronie lustra? :-)

Zobacz co spotkał ludzik. (mój folder prawdopodobnie czeka jeszcze na publikację - proszę o cierpliwość :-) )
Ostatnio zmieniony 2012-03-31, 23:19 przez Aniela113, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#2 Post autor: PatrykZ »

No to mamy kolejny debiut. Ciekawa praca, choć przyznam, że chyba jej do końca nie rozumiem. Najbardziej podoba mnie się pomieszczenie z kwiatami - kolory tworzą tam dość interesującą kompozycję.

Aniela113

#3 Post autor: Aniela113 »

Odpowiedzi szukaj podążając za głosem serca w mocy zawartej :-)

Cieszy mnie to, że udało mi się pokazać różnicę kolorystyką.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#4 Post autor: Iskra »

Pomysł niby fajny, ale jak dla mnie trochę to wydumane.
Niemniej jednak, należy się cieszyć z kobiecych debiutów w tej zdominowanej przez samców społeczności. :)

Aniela113

#5 Post autor: Aniela113 »

Zgadzam się, więcej w tym mojej własnej inspiracji, niż klocków. Jak pojawią się możliwości, to pojawi się coś większego.

Szachistka
Posty: 44
Rejestracja: 2011-06-04, 22:44
Lokalizacja: Oborniki

#6 Post autor: Szachistka »

To co podoba mi się w tej pracy najbardziej to pomysł. Rzeczywiście duże znaczenie ma różnica kolorów. Przemówiło do mnie to szaro-białe pomieszczenie. Jest to bardzo ładna praca i pokazuje co uważasz w życiu za najcenniejsze. Krótko: podoba mi się. :)

Aniela113

#7 Post autor: Aniela113 »

Niespodziewałam się tego typu komentarza. Dziękuję - naprawdę. :-)

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#8 Post autor: PatrykZ »

Oj, to chyba pierwsza praca gdzie komentarze są zdominowane przez same Forumowiczki. Brawo! Zachęcamy do kolejnych publikacji :-)

Awatar użytkownika
blizzard
Posty: 820
Rejestracja: 2011-10-04, 15:48
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: blizzard00453005_0000002

 

#9 Post autor: blizzard »

Ciągle kminie to "lustro", i nie mogę wyzbyć się uczucia, że to są drzwi xD

Aniela113

#10 Post autor: Aniela113 »

Słusznie. Bo jego sama framuga posłużyła mi jako lustro. Nie mniej jednak jest identyczna jak u drzwi wejściowych :-)

Aniela113

#11 Post autor: Aniela113 »

Mój folder wciąż czeka na opublikowanie. W ten sposób można czekać i się nie doczekać ;-)

Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć :-)


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 2012-04-03, 23:53 przez Aniela113, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ