[MOC] Peryhelium Melancholii

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Miszel
Posty: 253
Rejestracja: 2010-03-09, 15:34
Lokalizacja: Bielsk Podlaski / Białystok

#31 Post autor: Miszel »

Piękna praca. Lubię klimaty fabryczne, więc wizualnie trafia idealnie w moje gusta. Rozwodzić się nie będę, gdyż zachwycałbym się praktycznie wszystkim, kominy, kadzie, słup oświetleniowy, płot z siatki,... można by tak wymieniać długo.
Gratulacje świetnej makietki!
Pirates, Castle i figurki Star Wars, to jest to co tygrysy lubią najbardziej :)

Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#32 Post autor: Emilus »

Cieszę się Kris, że praca powstałą dzięki mnie a przynajmniej lubię sobie tak bezkarnie pomyśleć :)

To jest tak różne od trialówek, że ładne. To orgia dla praktyka takiego jak ja. No bo kratownicy od dźwigu nie trzeba spinać w 3 wymiarach, żeby się nie rozpięła. Nie trzeba tego zasilać. Nie trzeba pisać softu! :P

Fajne, fajne, dużo i napakowane detalami.

Hippotam

#33 Post autor: Hippotam »

Dwudziesty trzeci!

Potem coś dopiszę :)

EDIT:

No robi ogromne wrażenie. Najbardziej podoba mi się dźwig (żuraw). Czy łańcuch jest tylko dekoracją czy służy do czegoś? Najmniej podoba mi się że jest tak mało ludków i nic się nie dzieje. W Krakowie pooglądam sobie te wszystkie detale i smaczki.

EDIT2: Wpisałeś już na listę modeli na wystawę?
Ostatnio zmieniony 2012-04-03, 07:01 przez Hippotam, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2429
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#34 Post autor: dmac »

Nie wiem, niestety, co to jest Melancholium Peryhelii, ale za to praca bardzo słaba: mnóstwo szczegółów, realistyczna architektura, udane pojazdy, dobrze dopasowane kolory, kilka ciekawych rozwiązań technicznych, słowem - nędza, w sam raz na drugie miejsce.
Ale za to Główna Księgowa posikała się w pracy czytając ten wątek. I to jest bezcenne.
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

kris kelvin

#35 Post autor: kris kelvin »

No to jeszcze raz dziękuję moi drodzy za miłe słowa :)
Havoc pisze: A co do MOCa, kris, pierwsze co mi się skojarzyło to sceneria gry Commandos, a to znaczy, że jest rewelacyjnie, powiem więcej - jest dobrze :)
Belfast pisze: PS Mi to też przypomina scenerię z gry Commandos :))
Obóz jeniecki który miałem zbudować miał być właśnie z Commandosów (jest tam taka fajna misja), a to było jakoś tam trochę inspirowane grą. Zresztą jedną z moich ulubionych. Moim marzeniem jest, żebyśmy kiedyś zrobili wspólną makietkę z jakiejś konkretnej mapy, najlepiej tej misji gdzie jest ten olbrzymi zamek :D
Początkowo nawet miałem tu wstawić Zielonego Bereta, snajpera i szpiega żeby było bardziej po komandosku, ale tradycyjnie zapał minął.
V1 pisze: Trochę tu dziwnych rzeczy, jak np. słupy elektryczne. Dziwne, że na dole stalowa kratownica, a u góry kawałek słupa.
Dlatego tam u góry słupa dałem te wstrętne dziurawe klocki, żeby nie było tak masywnie, ale faktycznie mogłoby to wyglądać lepiej. No ale już mi się nie chciało.
Emilus pisze:Cieszę się Kris, że praca powstałą dzięki mnie a przynajmniej lubię sobie tak bezkarnie pomyśleć :)
Jak widać Pan Bóg urządził ten świat jednak z głową. Nawet Wy, trialowcy macie tutaj swoje zadania i jesteście potrzebni. Jak komary na przykład :D
Hippotam pisze: EDIT2: Wpisałeś już na listę modeli na wystawę?
No nie, bo to nie jedzie. Musiałem to rozebrać bo raz, że nie mogłem na to patrzeć, a dwa, że musiałem w końcu oddać Zgredkowi wspólne klocki. Drobniejsze rzeczy trafią na makietę bitwy, a budynki na razie stoją i jak ktoś by chciał je do czegoś wykorzystać to przywiozę do Grodu Kraka.
dmac pisze: Ale za to Główna Księgowa posikała się w pracy czytając ten wątek. I to jest bezcenne.
Jestem wzruszony...

PS. Żebym nie zapomniał.
misiek pisze:Jak zwykle pstrokato, chaotycznie, bez ładu i nie wiadomo o co chodzi.

Najlepiej naćpać detali, poustawiać hordę niemców i niech to odwrócić uwagę od ogólnego wunderburdelu. Cały Kris.
Cytując klasyka:
"Bo ja jestem królem, a Ty tylko małom, smutnom główkom" :D
Ostatnio zmieniony 2012-04-03, 09:32 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 1 raz.

Mrutek

#36 Post autor: Mrutek »

Taa - można powiedzieć , że osiągnąłeś apogeum swojej twórczości. Chociaż moim zdaniem jeśliby tytuł pracy traktować cokolwiek poważnie to jak na Peryhelium Melancholii jest stanowczo zbyt ponuro.

lolas

#37 Post autor: lolas »

Rewelacyjna praca, naprawde ciezko oderwac wzrok. Wiem co mowie, bo widzialem na zywo (ladnych pare miesiecy temu) :)
Tak jak i Karwik uwazam, ze to jedna z Twoich lepszych prac. W czolowce gdzies obok ceglanego kosciolka.

Awatar użytkownika
Żbik
Administrator
Posty: 2960
Rejestracja: 2006-06-06, 15:34
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: Zbiczasty

 

#38 Post autor: Żbik »

Mnie się kojarzy z nowym Klossem, gdzie podobny fabryko-magazyn wystąpił:

http://s2.flog.pl/media/foto/4082231_z- ... smierc.jpg

W realu był to port rybacki w Helu :)

kris kelvin

#39 Post autor: kris kelvin »

Mrutek pisze:Taa - można powiedzieć , że osiągnąłeś apogeum swojej twórczości.
W takim razie mogę już spokojnie porzucić klocki i zostać profesjonalnym gwizdajłom.
lolas pisze: Wiem co mowie, bo widzialem na zywo (ladnych pare miesiecy temu) :)
Faktycznie, jesteś jedyną osobą która miała możliwość obcować z tym dziełem sztuki na żywo. Szczęściarz z Ciebie.
Żbik pisze:Mnie się kojarzy z nowym Klossem, gdzie podobny fabryko-magazyn wystąpił:

http://s2.flog.pl/media/foto/4082231_z- ... smierc.jpg

W realu był to port rybacki w Helu :)
Konsternacja.

ODPOWIEDZ