Ktoś zamawiał WM-10 ?

Trains, Monorail

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Maciej Drwięga
Posty: 1109
Rejestracja: 2004-08-08, 13:00
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: maciejd

 

Ktoś zamawiał WM-10 ?

#1 Post autor: Maciej Drwięga »

Po spotkaniu w Dukli udałem się do Sanoka i mając na względzie potrzeby duchowe Szanownych Klubowiczów, wybrałem się na małe polowanie.
Z taboru, który ja pamiętam, niewiele zostało. Resztki to kilka SU42, jedna lub dwie SM-42 w starym malowaniu jeszcze, jest odnowiony TKt (o ile dobrze pamiętam). Wszystko to na stacji w Zagórzu "starym" :)
Celem jednak było upolowanie drezyny WM-10. Udało się, bo ostała się JEDNA sztuka i akurat stała na stacji :) Pewnie chwilę jeszcze stać będzie, bo nie wygląda na sprawną sądząc po wnętrzu :) Coś mi się wydaje i moje wątpliwości podpiera osoba z którą rozmawiałem, że to jest zmodernizowane WM-6. No ale miało być WM-10, oznaczenie jest jako WM-10, więc uprasza się nie marudzić :)

Dzisiaj jedynie jedna fotka, bo gprs mnie rozwala poprostu. Ogólnie WM-10 mam 43 fotki, 30 fotek stojącej obok OMW-3A oraz troszkę zdjęć składu Bhp stojącego na stacji Nowy Zagórz i czekających na decyzję, czy będą cięte na miejscu, czy w Jaśle. Jak tylko dorwę się do normalnego łącza, wrzucę resztę obrazków :)

Jest też sprawa i ciągle w użyciu służbowym WM-15, ale akurat wybyła gdzieś na trasę i nie miałem ochoty na nią czekać, tym bardziej, że się już bardzo szybko ściemniało.
Ostatnio zmieniony 2006-07-02, 22:42 przez Maciej Drwięga, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej
-----
Na warsztacie kolejowo, ale jeszcze nie wiem co... pewnie kawałek bocznicy kolejowej, na ten cały bałagan.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#2 Post autor: Misterzumbi »

Super! Dzeki! Jak moge sie odwdzeczyc? Moze pare kolek?

Greetings Adam
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Maciej Drwięga
Posty: 1109
Rejestracja: 2004-08-08, 13:00
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: maciejd

 

#3 Post autor: Maciej Drwięga »

Misterzumbi pisze:Super! Dzeki! Jak moge sie odwdzeczyc? Moze pare kolek?
Nie trzeba. Zrób z tych fotek - co to będą dzisiaj wieczorem na necie - użytek na poziomie swojej SMki i WM-15 :)
Ja się podejmuję zrobienia dokładniejszej dokumentacji stacyjki w Sanoku (ładnie odnowiona), Nowym Zagórzu (śliczny budynek popadający w ruinę) oraz dość dużej stacji w Zagórzu (sporo zabudowań w tym kilka fajnych budynków technicznych dla fafek :) ). Jeśli ktoś jest zainteresowany, to no problem, więcej czasu na fotografowanie będę miał następną razą... :) Prawdę mówiąc chyba kupię sobie troszkę części kolejowych i coś zacznę gmerać :)
Maciej
-----
Na warsztacie kolejowo, ale jeszcze nie wiem co... pewnie kawałek bocznicy kolejowej, na ten cały bałagan.

gras1

#4 Post autor: gras1 »

Maciej Drwięga pisze:Prawdę mówiąc chyba kupię sobie troszkę części kolejowych i coś zacznę gmerać
no nareszcie! to chyba najlepszy news dzisiejszego dnia. Od trucków do kolejek nie daleko. Licze na super konstrukcje - oczywiscie na 7 :)

Awatar użytkownika
Maciej Drwięga
Posty: 1109
Rejestracja: 2004-08-08, 13:00
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: maciejd

 

#5 Post autor: Maciej Drwięga »

gras1 pisze:no nareszcie! to chyba najlepszy news dzisiejszego dnia
Ehhh... mniejszą tremę mam prowadząc jakieś szkolenia niż myśląc o debiucie w tym dziale :) Jeśli coś powstanie, obiecuję, że będzie na 7 budowane :)

A tak przy okazji:

OMW3-A: http://www.brickshelf.com/gallery/macie ... 3a_001.jpg i tak do 025; gotowa galeria: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=192168

WM-10: http://www.brickshelf.com/gallery/macie ... 10_001.jpg i tak do 029; gotowa galeria: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=192164

Mam nadzieję, że uchwyciłem wszystko, co potrzebne jest do zbudowania kolejnego MOCa, nad którym wszyscy będą wzdychać :)
Maciej
-----
Na warsztacie kolejowo, ale jeszcze nie wiem co... pewnie kawałek bocznicy kolejowej, na ten cały bałagan.

ODPOWIEDZ