[MOC] Iveco Eurotrakker 8x4

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#16 Post autor: M_longer »

SMIGOL pisze:z boku słabo przez wystający przód ze światłami,
Wiesz, temu Ivecu ten zderzak naprawdę wystaje w przód. Na upartego można by pokombinować żeby wystawał ciut mniej (na przykład na płytkę a nie pół studa, ale to chyba jest detal, który warto nawet nieco przerysować, niż go pominąć.

Awatar użytkownika
SMIGOL
Posty: 206
Rejestracja: 2011-11-13, 20:46
Lokalizacja: Kamienna Góra
brickshelf: smigol

 

#17 Post autor: SMIGOL »

M_longer pisze:Wiesz, temu Ivecu ten zderzak naprawdę wystaje w przód.
Widzisz, nawet tego nie zauważyłem.
M_longer pisze:Na upartego można by pokombinować żeby wystawał ciut mniej
Oj, chyba wtedy góra zderzaka musiałaby leżeć luzem... ale upierać się nie będę :)

Taka refleksja.
W całym tym, jak i innych tematach świetnie widać nasze różnice w podejściu do budowania.
Ty dbasz o każdy możliwy szczegół - ja je upraszczam (no, czasem nawet za bardzo, albo koncentruje się tylko na wybranych)
Ty dbasz o każdy możliwy szczegół, ja o funkcjonalność (sam, dopiero ostatnio zauważyłem, ile radości dają dzieciom chociażby otwierane drzwi)
Ty dbasz o każdy możliwy szczegół, nawet kosztem wyglądu – ja patrzę co wygląda po prostu lepiej
itd.
Nie wszystko zawsze da się pogodzić.
Dlatego przy mnie na pewno pracę (przy rysowaniu) znajdziesz :)
Niemniej jednak, poprawki do Iveco są na plus, choć ucierpiała na tym wytrzymałość.
A… i wiem, że zawsze bardziej popularne jest dbanie o szczegóły… ale popularność przemija, a rozwaloną kabinę podczas podnoszenia trzeba z powrotem składać :)

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wskazówki

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#18 Post autor: M_longer »

SMIGOL pisze:Ty dbasz o każdy możliwy szczegół
Nie dbam. Raczej staram się zaznaczyć te najbardziej charakterystyczne, czasem kosztem czegoś innego.
SMIGOL pisze:ja o funkcjonalność
Mhmm. Ja też dbam o funkcjonalność. Moja druga równiarka była jeszcze bardziej przekombinowana niż TGX, ale miała wszystkie najważniejsze funkcje oryginału.
SMIGOL pisze:Ty dbasz o każdy możliwy szczegół, nawet kosztem wyglądu
A tutaj to już mamy paradoks :)
SMIGOL pisze:A… i wiem, że zawsze bardziej popularne jest dbanie o szczegóły… ale popularność przemija, a rozwaloną kabinę podczas podnoszenia trzeba z powrotem składać :)
Wiesz co... Jakby mi teraz TGX spadł z biurka na podłogę, nawet bym go nie składał.
Dlatego w ramach profilaktyki stoi na podłodze.

Awatar użytkownika
SMIGOL
Posty: 206
Rejestracja: 2011-11-13, 20:46
Lokalizacja: Kamienna Góra
brickshelf: smigol

 

#19 Post autor: SMIGOL »

M_longer pisze:A tutaj to już mamy paradoks :)
Nie do końca... w TGXie skupiłeś się na odwzorowaniu wszystkich charakterystycznych szczegółów kosztem ogólnego wrażenia - zrobił się nieco kanciasty...
M_longer pisze:Dlatego w ramach profilaktyki stoi na podłodze.
Ale jest ryzyko, że możesz go kopnąć :]

ODPOWIEDZ