[MOC] Hotel Paradise

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Jetboy

[MOC] Hotel Paradise

#1 Post autor: Jetboy »

Tak naprawdę to miałem zbudować zupełnie inna dioramkę. Miało się tam znaleźć kilka budynków i gdy tak kombinowałem jak je zbudować wyszedł mi bardzo fajny hotelik. Poszdłem za ciosem i zrobiłem Hotel Paradise:

Obrazek
Hotel Paradise by the_jetboy, on Flickr

Obrazek
Hotel Paradise by the_jetboy, on Flickr

A tu widać że rozmiarem dioramka mieści się w regulaminie konkursu:

Obrazek
Hotel Paradise by the_jetboy, on Flickr

Patrzcie kto też odwiedził ten kurort!

Obrazek
Hotel Paradise by the_jetboy, on Flickr

Sam jadę na dniach na wakacje, więc jestem w klimacie. Jana Kafelka zabieram ze sobą, tym razem skutecznie! Liczę, że uda się zrobić kilka ciekawych zdjęć z jego podróży. A poprzedni plan na moca zrealizuje jak wrócę...

Brickshelf
Ostatnio zmieniony 2012-06-06, 07:36 przez Jetboy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Belfast
Posty: 387
Rejestracja: 2009-06-24, 22:01
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Diabel

 

#2 Post autor: Belfast »

Pomysł dobry, ale coś na tych zdjęciach ten hotel za bardzo się zlał. Może jakieś zbliżonko fajne, inne oświetlenie czy co.....?......
Lepsze jutro było wczoraj, a świat zamienił wrażliwość na wydajność !

Belfast

Awatar użytkownika
solic
Posty: 394
Rejestracja: 2008-02-18, 11:52
Lokalizacja: Zabrze
brickshelf: solic

 

#3 Post autor: solic »

Zazwyczaj irytują mnie dziury z boku skośnych płytek, ale tutaj świetnie sprawdzają się w roli okienek.
Scenka bardzo przyjemna. Groszkowo-serkowe morze wygląda bardzo niespokojnie.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#4 Post autor: 3dom »

Ta praca dużo fajniejsza od latającej surferki. Zgrabny mały hotelik, bardzo ładne morze. Narobiłeś smaku a ja urlop mam dopiero w sierpniu...
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#5 Post autor: Innos »

Hotel niczego sobie, kojarzy się z popularnymi kurortami turystycznymi, i faktycznie te dziury w krawędziach płytek-skrzydełek pasują idealnie. Jednak cała bryła hotelu jest trochę mało wyraźna, przydałoby się może jakimś innym kolorem tą biel przełamać. Natomiast woda sama w sobie niezła, taka wzburzona toń, ale w tej skali to wygląda bardziej jak nadciągające tsunami, które ten hotel zaraz zmiecie, niż jak łagodne i ciepłe wakacyjne morze. ;) (przy czym taka złośliwa idea nagłego zaburzenia sielanki turystów pijących drinki w hotelowym basenie niszczycielską powodzią bardzo każdego MOCa uatrakcyjnia i nadaje mu (nomen omen) wartkiej akcji :P).
Mimo, że woda jest trochę nie teges, to chciałbym podkreślić, że jest ciekawie zrobiona poprzez cieniowanie od elementów trans clear na płytkiej plaży poprzez odcienie niebieskiego po fioletowy na głębinie. Fajny zabieg, i pewnie przy klasycznie przyczepionych do studów podstawki serkach, kaflach czy groszkach też by się dobrze sprawdził.

A w ogóle to powinieneś był podlinkować tu jeszcze z Twojego flickra zdjęcie z żółwikiem-gigantem, który sympatycznie przechodząc po hotelu zmasakruje go jeszcze zanim tsunami to zrobi ;-)
Ostatnio zmieniony 2012-06-06, 15:12 przez Innos, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 537
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#6 Post autor: Toltomeja »

Bardzo ładny hotelik, te okna po bokach wyszły całkiem ciekawie. Ale woda jakoś mi tu nie pasuje... W takiej skali to wygląda jak jakieś budzące się tsunami.
I mógłbyś zastąpić te czerwone ramki czymś czarnym, najlepiej tilesami. Przez ten jeden mankament dobra praca wiele traci ze swojego uroku.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#7 Post autor: 3dom »

Toltomeja pisze:I mógłbyś zastąpić te czerwone ramki czymś czarnym, najlepiej tilesami. Przez ten jeden mankament dobra praca wiele traci ze swojego uroku.
Strzelam, że te ramki są umieszczone w celu pokazania spełnienia wymogów konkursu ;)
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Jetboy

#8 Post autor: Jetboy »

3dom pisze:
Toltomeja pisze:I mógłbyś zastąpić te czerwone ramki czymś czarnym, najlepiej tilesami. Przez ten jeden mankament dobra praca wiele traci ze swojego uroku.
Strzelam, że te ramki są umieszczone w celu pokazania spełnienia wymogów konkursu ;)
Bingo!

ODPOWIEDZ