[MOC] WCS-03 DX City Slizer

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Wallas
Posty: 18
Rejestracja: 2012-08-27, 14:01
Lokalizacja: Ze wsi
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

[MOC] WCS-03 DX City Slizer

#1 Post autor: Wallas »

Witajcie. Dziś chciałbym chciałbym Wam zaprezentować moją konstrukcję, która liczy sobie kilka latek, a którą ostatnio ponownie zbudowałem we wtorek.

Jeśli ktoś śledzi mojego DeviantArta, to wie, że czasem lubię się pobawić w Boba Budowniczego i poskładać części z moich zestawów Lego Technic w nowe twory. Szczególnie upodobałem sobie przerabianie moich ulubionych Slizerów na wersje, które mogą się transformować techniką klasycznej przemiany wspomaganej przestawianiem niektórych bloków elementów.

I tak, mając od niedawna wysyp nowych części, jak również pełen komplet wszystkich 12 Slizerów i 7 dubli wspomnianych zabawek, postanowiłem pierwszy raz od pięciu lat zbudować swojego transfomowalnego City Slizera. Przy okazji nieco go usprawniłem, ale za jakiś czas zrobię to jeszcze raz na większą skalę.

5 lat temu wyglądał tak:

Obrazek

A od wtorku tak:

TRYB POJAZDU
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tak wygląda obok swojego pierwowzoru
Obrazek

Ze względu na swój sposób transformacji, DX może rzucać dyskami w obu trybach
Obrazek

Obrazek

TRYB SLIZERA
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak mówiłem , na razie aż tak wiele w nim nie pozmieniałem. Ale co jeszcze jest ciekawego w tym modelu to fakt, że zbudowałem go przed kamerą. I mam na to dowody!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iA3kL9WnqWI[/youtube]

Teraz każdy, kto obejrzy ten filmik i posiada odpowiednie części, może odtworzyć mój projekt w swoim domu. I raczej mnie to cieszy, bo przynajmniej nie będę cały czas tym panem to co zajmuje się tylko recenzowaniem Transformerów. Teraz dodajmy do tego jeszcze etykietkę pana, który sam je robi :)

Mam nadzieję, że Wam się podoba taka zabaweczka, mam jeszcze kilka innych projektów czekających na ponowne zbudowanie w najbliższym czasie, w tym 4 inne Trans-Slizery.

PS. WCS to skrót od Wallas Custom Slizer, 03 oznacza kolejność w jakiej powstał.
Ostatnio zmieniony 2012-09-01, 12:04 przez Wallas, łącznie zmieniany 3 razy.

lordofdragonss

#2 Post autor: lordofdragonss »

Bedą jeszcze cztery inne? Ach mam nadzieję, że bedzie Judge albo Energy- To moi ulubieńcy.

Co do samego modelu- świetnie zaprojektowany, śmiało mógłby się pojawić jako oryginalny zestaw. Ręka- Spoiler... Kto by pomyślał :) Bardzo podoba mi się, jego futurystyczny wygląd.
Jedyny minus, że trzeba go rozczepiać i przekładać części by go transformować.

ODPOWIEDZ