[MOC] The Sea

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#16 Post autor: Sorrow »

Ludek pierwsza klasa, dzięki! A propos - czekam na występ Hendrixa w Wojnach Ludzików;)

Strasznie szczwanie poskładany ten motorek. Zazdrość mnie zżera, bo takie dziwaczne patenty nie przychodzą mi do głowy, ani nie wchodzą w ręce. Ale cieszę się, że coraz więcej budowniczych okazuj się mieć macki w rękach i w głowie - może mi też wyrosną.

krzys

#17 Post autor: krzys »

trzeba przyznać, że niezła gablota ;D wszystko połączyłeś w bardzo ciekawy sposób. podoba mi się... a ludek pierwsza klasa :)

Awatar użytkownika
Matix22
Posty: 58
Rejestracja: 2010-09-30, 21:37
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Matix22

 

#18 Post autor: Matix22 »

zgrredek pisze:Ma nawet skorupę - prawie jak żółw ninja.
Obrazek
Aż jestem zaskoczony, że ludzik tak się Wam spodobał. Tak naprawdę powstał tylko dla tego, że dalej nie wiem po co kupiłem w BOP'ie 50 bar'ów. Nie miałem gdzie go wrzucić, to wrzuciłem tu.
Sorrow pisze:A propos - czekam na występ Hendrixa w Wojnach Ludzików;)
Hendrix ma brać udział w jakiejś wojnie? Przecież był pacyfistą! A poza tym motor i piec nie zmieszczą się na regulaminowej podstawce 4x4 ;<
Sorrow pisze:Zazdrość mnie zżera, bo takie dziwaczne patenty nie przychodzą mi do głowy, ani nie wchodzą w ręce.
Prawdę mówiąc, duża część tych patentów jest autorstwa Karwika. Ciężko wymyślić coś w 100% innowacyjnego w modelu, który składa się z mniej niż 40 drobnych elementów.

Jeszcze raz dziękuję za tak ciepłe przyjęcie. Postaram się uwiecznić przynajmniej te ważniejsze Moce, ale z góry uprzedzam - trochę to będzie trwało;)

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#19 Post autor: Innos »

Dołączam się do zachwytów. I dołączam się do osób, które dopiero zorientowały się, że nie wszystko Karwik zbudował. Co zarazem tylko potwierdza, że wystrugałeś to rewelacyjnie. Ale teraz już możesz wyjść z ukrycia i zaprezentować resztę, nie ma przeproś.
Żółw ninja też super, w zasadzie zasługiwałby na osobną prezentację. :D Ale jest tu częściowy błąd rzeczowy - co prawda w jednej serii komiksów wszystkie żółwie miały czerwone opaski, ale oprócz tego wszędzie indziej każdy miał inny kolor, i żółw z kataną, czyli Leonardo, miał opaskę niebieską. :P
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#20 Post autor: 3dom »

Innos pisze:I dołączam się do osób, które dopiero zorientowały się, że nie wszystko Karwik zbudował.
Byś częściej bywał na warszawskich integracjach to miałbyś okazję pobawić się modelami Matixa już w zeszłym roku :P
...na mieście już ćwierkają wróble... &#128038;&#128038;&#128038;
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#21 Post autor: Innos »

3dom pisze: Byś częściej bywał na warszawskich integracjach to miałbyś okazję pobawić się modelami Matixa już w zeszłym roku :P
Pff, może ze 2-3 przegapiłem. Ale pewnie chodzi o tę w grudniu z delegacją trójmiejską, akurat nie było mi dane być. Cóż, lepiej dowiedzieć się później, niż wcale, Matix też się za bardzo nie chwalił (poza tą integracją), żeby ułatwić dowiedzenie się. ;)
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Awatar użytkownika
Matix22
Posty: 58
Rejestracja: 2010-09-30, 21:37
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Matix22

 

#22 Post autor: Matix22 »

Innos pisze:Matix też się za bardzo nie chwalił (poza tą integracją), żeby ułatwić dowiedzenie się.
Bo i nigdy nie zależało mi na rozgłosie i chwaleniu się. Czasem tylko przynoszę swoje modele na nasze trójmiejskie integracje, żeby nie było, że nic nie robię i żeby mnie nie wywalono z LUGPolu.
Poza tym nie potrafię robić zdjęć. Z publikacją tego modelu też bym się ociągał, gdyby nie to, że powinienem się uczyć do egzaminu i sami wiecie jak to jest... ;)
Innos pisze:Ale jest tu częściowy błąd rzeczowy
Prawdę mówiąc nigdy nie oglądałem tej bajki, wychowałem się na Cartoon Network i kreskówkach Hanna-Barbera. Tak jakoś kolor czerwony naturalnie kojarzył mi się z opaską żółwia ninja.

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#23 Post autor: Innos »

Matix22 pisze:Bo i nigdy nie zależało mi na rozgłosie i chwaleniu się.
A powinno, skoro jest czym. ;) Chwalenie to w końcu nie jest nic negatywnego (nie mylić z przechwalaniem się), jakby się nikt nie chwalił to by LUGPol umarł śmiercią naturalną. ;]
A opaska robo-żólwia ninja to oczywiście detal, tak tylko wskazałem, bo myślałem, że jednak masz jakiś background w temacie TMNT. Jakby miał być wierny bajkom lub komiksom, to przede wszystkim powinien być cały zielony z brązową klatą. ;) Ale przecież powstał tylko przy okazji i żółwiem stał się przez przypadek, więc jest dobry taki jaki jest.
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

ODPOWIEDZ