3680 Castle Fortaan

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Grooby
Posty: 40
Rejestracja: 2011-08-17, 21:41
Lokalizacja: Warszawa

#16 Post autor: Grooby »

http://chatolandia.pl/wp-content/upload ... healer.jpg Nie mogłem się powstrzymać... : )

Gnutek

#17 Post autor: Gnutek »

Po wczorajszej lekturze recenzji, sprawdzilem wersje on-line gry i mi przypadla do gustu. Dzis w Realu zobaczylem ze mnostwo Lego gier jest mocno przecenionych (Creationary za 75zł, tyle samo za Harry Potter Hogwarts, Heroici wszystkie o ponad 50%). Promocja trwała tylko do dziś, więc z marszu zgarnałem wszystkie 4 Heroici (Ilriona w promo chyba nie było). 4 gry za niespełna 170zł to moim zdaniem niezła cena.

Musze powiedzieć że gry są ciekawe i ładne. Miejscami zaskakujące detale (fontanny, wodospadziki, kominki), ale z drugiej strony same plansze wypadaja dość małe. Mechanika ciekawa i bardzo wyścigowa chociaż za bardzo losowa (ale to ponoć domena gier rodzinnych - losowość niweluje wpływ skilla, zmniejsza przewagę wymiataczy i pozwala zaznać radości wygranej, także słabszym graczom). Gra pozwala na "chamskie" sprzątnięcie konkurentowi sprzed nosa klucza lub innego złota, dodatkowo różne zestawy wprowadzają różne drobne urozmaicenia. Myśle że jakby zmodyfikować lekko zasady i dorzucić klocków pozwalających na budowe większych plansz, gra byłaby naprawdę dobra.
Ostatnio zmieniony 2012-09-12, 21:49 przez Gnutek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#18 Post autor: Szerszen »

Bardzo dobra cena.
Samo LEGO zachęca do modyfikowania zasad - i o to chodzi w zabawie rodzinnej... o zabawę.
Ostatnio zmieniony 2012-09-13, 06:47 przez Szerszen, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

ODPOWIEDZ