[MOC] Zamek na skale debiut

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#31 Post autor: bacon »

Nie wiem czy to czasami nie będzie podpadało pod zakłócenie ciszy wyborczej ale co tam, masz mój głos ;)

kris kelvin

#32 Post autor: kris kelvin »

Fiu fiu fiu...
Bardzo dobra rzecz. Taka klasycznie zamkowa jak w starych dobrych czasach. Teraz to tylko jakieś snoty i inne psoty. A tu trzeba po bożemu. Klocek na klocku i będzie dobrze.
Bardzo zacny debiut.

Muszę w końcu rzucić te bzdury i zbudować jakiś solidny zamek.
Ostatnio zmieniony 2012-10-01, 08:21 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 1 raz.

Grzysiu
Posty: 19
Rejestracja: 2012-08-31, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#33 Post autor: Grzysiu »

Świetny zamek! Genialnie oddane wnętrza, no i te otwierane ściany zapewniające pełną bawialność.

Pogratulować tylko tak przemyślanego i kompletnego debiutu!

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#34 Post autor: Sorrow »

kris kelvin pisze:Taka klasycznie zamkowa jak w starych dobrych czasach.
Dokładnie.
Widziałam już tyle zamków, że teraz rzadko jakiś robi na mnie większe wrażenie, chyba że jest w jakiś sposób nietypowy - albo wyjątkowo bajerancko zbudowany, albo pełen życia (jak np. Schloss Ferkelstein) albo bardo bawialny - jak Twój. To kawał dobrego castlowego rzemiosła w starym stylu + bonus w postaci bawialności. Bardzo zmyślnie wykombinowane.
Ale bawialność nie jest tylko na pokaz? Twój syn nie musi ograniczać się do patrzenia na zamek?;)

Awatar użytkownika
Migalart
Posty: 180
Rejestracja: 2012-09-25, 07:21
Lokalizacja: Mysłowice
brickshelf: Migalart

 

#35 Post autor: Migalart »

Sorrow pisze:.
Ale bawialność nie jest tylko na pokaz? Twój syn nie musi ograniczać się do patrzenia na zamek?;)
To jest projekt w ktorym syn uczestniczy ;) Z wlasnych pieniedzy (od dziadkow) dolozyl sie do klockow :d :d
Zamek po wybudowaniu trafil do jego pokoju. Moze sie nim bawic do woli. Do jego decyzji należy kiedy zostanie zburzony.

Awatar użytkownika
Methos
Posty: 227
Rejestracja: 2011-07-23, 01:19
Lokalizacja: Polska - Gniezno
brickshelf: Methos6

 

#36 Post autor: Methos »

Witaj
No to ja dorzucę swoje 3gr. Brama wjazdowa - piękna i solidna, nabijana ćwiekami - trudna do sforsowania. Z całej ładnej pracy to ona podoba mi się najbardziej! Brawo.

Michu_666
Posty: 41
Rejestracja: 2012-04-11, 07:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#37 Post autor: Michu_666 »

Imponująca konstrukcja. Fajnie naturalny wygląd skał.
Ostatnio zmieniony 2012-10-03, 08:48 przez Michu_666, łącznie zmieniany 1 raz.

Jetboy

#38 Post autor: Jetboy »

Jak dla mnie bomba. Fajnego klimatu nadają odbarwienia klocków.

Misaki
Posty: 85
Rejestracja: 2007-09-23, 17:34
Lokalizacja: Sosnowiec
brickshelf: Misaki

 

#39 Post autor: Misaki »

Jeżeli to jest debiut to z niecierpliwością czekam na kolejne zamki.
Szczególny szacunek za te założenia:
- do każdego fragmentu budynku chłopek ma możliwość wejścia po drabinie lub schodach
- są ściany uchylne, tak zeby był dostęp do zabawy w każdym miejscu

smutny

#40 Post autor: smutny »

Trochę ni w porę ale nie mogłem się powstrzymać... PRZEPIĘKNY ZAMEK!!!!!!!!!! wszystkie komnaty, skrytki, wieżyczki, jaskinie... cudo... eh... jakbym miał tyle klocków... to i tak bym nie zbudował tak rewelacyjnego zamku hehe

Gratulacje za wygraną miesiąca ;) no i powodzenia przy głosowaniu na MOC-a roku!!! ja na pewno będę głosował ;)

Awatar użytkownika
Kalais
Posty: 554
Rejestracja: 2014-11-30, 19:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#41 Post autor: Kalais »

Sorry za odkopanie starego tematu, ale na maxa mi się podoba ten zamek. Już go widziałem wcześniej, nawet mam zapisane foty na dysku :)

Nie ma typowego dla wielu AFOLowych MOCów przerostu proporcji modelowania terenu do samej budowli. Więcej klocków w budowli niż w terenie to zdecydowany plus dla mnie. Chociaż na tylnej ścianie już sporo "skał", ale jeszcze ładnie się komponują z zamkiem.

Fajne elementy "bawialne", no i przede wszystkim sam wygląd, wykończenie, wszystko perfect! Dla mnie to jeden z lepszych MOCów jakie w ogóle widziałem. A ostatnio oglądam ich bardzo dużo po dłuuuuugim dark age :)

Awatar użytkownika
Stelario
VIP
Posty: 1795
Rejestracja: 2014-11-30, 19:49
Lokalizacja: z PRLu

#42 Post autor: Stelario »

Bardzo fajny zamek :) I duży plus za dostęp do "pokoi" dzieki temu można się bawić tym przez długi czas. A nie tylko postawić i oglądać.

Ostatnio wszedłem w posiadanie dużej ilości okien z zamku tak więc sam postaram się zrobić coś podobnego.
Ostatnio zmieniony 2014-12-16, 17:40 przez Stelario, łącznie zmieniany 1 raz.

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#43 Post autor: Jellyeater »

Ostatnio wszedm w posiadanie dużej ilości okien z zamku tak więc sam postaram się zrobić coś podobnego.
Brakuje Ci jeszcze jakieś 10-15 tys. klocków. Ale start dobry. :)
Ostatnio zmieniony 2014-12-16, 16:00 przez Jellyeater, łącznie zmieniany 1 raz.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
Stelario
VIP
Posty: 1795
Rejestracja: 2014-11-30, 19:49
Lokalizacja: z PRLu

#44 Post autor: Stelario »

Jellyeater pisze:
Ostatnio wszedm w posiadanie dużej ilości okien z zamku tak więc sam postaram się zrobić coś podobnego.
Brakuje Ci jeszcze jakieś 10-15 tys. klocków. Ale start dobry. :)
Ok sprostowanie :P Wszedłem w posiadanie 20kg klocków w tym sporej ilości okien i gór :)
Takiej twierdzy może od razu nie zrobie, ale przynajmniej mam się na czymś bazować :P Mi wystarczy górna część zamku i niższe góry, no i mam zamiar wykorzystać mój w połowie kompletny statek vikingów. (Szkoda tylko że wikingów nie mam :P ani żagla).
Ostatnio zmieniony 2014-12-16, 17:20 przez Stelario, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kocur
Posty: 884
Rejestracja: 2014-11-30, 19:15
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kocur

 

#45 Post autor: Kocur »

Fajnie że zwróciliście uwagę na tę budowlę. Najbardziej mi się podoba to że w sposób bardzo niestandardowy wystaje poza płytę. Konstrukcja świetna.

Czy wzór zamku był projektowany osobiście czy wzorowany na czymś realnym?
Ride the wind, take on your destiny
You gotta get much higher
Fly your flight, get over society
The world is by far much bigger!
- Samael

ODPOWIEDZ