Sunset Cruiser (Lego Racers 8676)

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Sunset Cruiser (Lego Racers 8676)

#1 Post autor: SERVATOR »

Czy może ktoś z Was wie czy elementy (outdoor) z zestawu LEGO 8676 można łączyć z klasycznymi Technic-ami?
Szukałem w necie MOCy zbudowanych na bazie tego podwozia ale nie udało mi się nic znaleźć - co nie znaczy, że tego w sieci nie ma ;)
Oczywiście będę wdzięczny za wskazanie.....

Awatar użytkownika
Forsil
Posty: 96
Rejestracja: 2013-01-16, 11:43
Lokalizacja: Turek
brickshelf: matipro123
Kontakt:

 

#2 Post autor: Forsil »

Da się ale nie polecam. Części są mocne ale strasznie brzydkie. Mam na sprzedaż 8378. Nie ma MOCy z tym bo ten zestaw jest śmieszny.

Awatar użytkownika
Firan
Posty: 83
Rejestracja: 2013-12-01, 13:42
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Firan

 

#3 Post autor: Firan »

A widziałem, że takowy (8676) pojawił się na Allegro. Ja poluję na jakiegoś RCka z dwoma silnikami RC (takimi jak w dźwigu 8421). Ostatnio też był na Allegro taki dwusilnikowy za jakieś śmieszne 200 zł ale niestety to przegapiłem.

Awatar użytkownika
smoq
Posty: 77
Rejestracja: 2011-05-30, 20:39
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: smoq
Kontakt:

 

#4 Post autor: smoq »

Firan pisze:A widziałem, że takowy (8676) pojawił się na Allegro. Ja poluję na jakiegoś RCka z dwoma silnikami RC (takimi jak w dźwigu 8421). Ostatnio też był na Allegro taki dwusilnikowy za jakieś śmieszne 200 zł ale niestety to przegapiłem.
Pozostaje Ci tylko BL. Ciezko trafic ten zestaw, dużo łatwiej kupić same silniki, ale wtedy sterowanie masz nadal przez pf.

Awatar użytkownika
Aleksander Spyra
VIP
Posty: 237
Rejestracja: 2013-08-20, 18:41
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

#5 Post autor: Aleksander Spyra »

Części da się łączyć, normalnie wchodzą do nich piny; w drugą stronę też to działa - connectory U pasują do liftarmów.
Forsil pisze:Da się ale nie polecam. Części są mocne ale strasznie brzydkie. Mam na sprzedaż 8378. Nie ma MOCy z tym bo ten zestaw jest śmieszny.
W jakim sensie brzydkie? Panele to panele, "silniki" były uzywane w zestawach Lego Racers, zawsze można zabłysnąć użyciem nieznanego elementu.
Jeżeli jednak myślisz o kupnie tego zestawu dla podwozia to stanowczo odradzam, miałem okazję jeździć 8378 i nie powala (pełza, nie jeździ). W podobnej cenie masz 8369, a temu mocy nie brakuje.

ODPOWIEDZ