Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sunset Cruiser (Lego Racers 8676)
Autor Wiadomość
SERVATOR 
VIP

Wpisy: 3466
  Wysłany: 2013-12-02, 15:09   Sunset Cruiser (Lego Racers 8676)

Czy może ktoś z Was wie czy elementy (outdoor) z zestawu LEGO 8676 można łączyć z klasycznymi Technic-ami?
Szukałem w necie MOCy zbudowanych na bazie tego podwozia ale nie udało mi się nic znaleźć - co nie znaczy, że tego w sieci nie ma ;)
Oczywiście będę wdzięczny za wskazanie.....

Forsil 

Wpisy: 96
Wysłany: 2013-12-02, 15:14   

Da się ale nie polecam. Części są mocne ale strasznie brzydkie. Mam na sprzedaż 8378. Nie ma MOCy z tym bo ten zestaw jest śmieszny.

Firan 

Wpisy: 76
Wysłany: 2013-12-02, 15:17   

A widziałem, że takowy (8676) pojawił się na Allegro. Ja poluję na jakiegoś RCka z dwoma silnikami RC (takimi jak w dźwigu 8421). Ostatnio też był na Allegro taki dwusilnikowy za jakieś śmieszne 200 zł ale niestety to przegapiłem.

smoq 

Wpisy: 77
Wysłany: 2013-12-02, 18:17   

Firan napisał/a:
A widziałem, że takowy (8676) pojawił się na Allegro. Ja poluję na jakiegoś RCka z dwoma silnikami RC (takimi jak w dźwigu 8421). Ostatnio też był na Allegro taki dwusilnikowy za jakieś śmieszne 200 zł ale niestety to przegapiłem.

Pozostaje Ci tylko BL. Ciezko trafic ten zestaw, dużo łatwiej kupić same silniki, ale wtedy sterowanie masz nadal przez pf.

Zozoleon 

Wpisy: 164
Wysłany: 2013-12-02, 22:11   

Części da się łączyć, normalnie wchodzą do nich piny; w drugą stronę też to działa - connectory U pasują do liftarmów.
Forsil napisał/a:
Da się ale nie polecam. Części są mocne ale strasznie brzydkie. Mam na sprzedaż 8378. Nie ma MOCy z tym bo ten zestaw jest śmieszny.

W jakim sensie brzydkie? Panele to panele, "silniki" były uzywane w zestawach Lego Racers, zawsze można zabłysnąć użyciem nieznanego elementu.
Jeżeli jednak myślisz o kupnie tego zestawu dla podwozia to stanowczo odradzam, miałem okazję jeździć 8378 i nie powala (pełza, nie jeździ). W podobnej cenie masz 8369, a temu mocy nie brakuje.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu