E-book Manipulatora

Mindstorms, WeDo, Lego Digital Desinger, Stud.io

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
igor1300

E-book Manipulatora

#1 Post autor: igor1300 »

Witajcie

Trochę historii na początek.
Od wielu lat jestem obecny w szeregach 00453005_0000002u, dlatego kiedy moja styczność z klockami przerodziła się w codzienność, słusznym będzie zapoznać z tematem LUGPolowe grono.

A teraz to, o czym w temacie.
W naszym zespole Robocamp , oprócz kursów konstruowania i programowania robotów z lego, tworzymy również inne ciekawe projekty, między innymi e-booki z instrukcjami do robotów.
Załączam linki z obecnie dostępnymi:

Tu można kupić e-booka z manipulatorem.

Manipulator to małe, zautomatyzowane ramię, które zawiera kilka
ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych. Główne zadanie modelu to przenoszenie kulki z miejsca na miejsce. : ) E-book zawiera wszystko co jest niezbędne do skonstruowania oraz zaprogramowania manipulatora.
Sterujemy ramieniem przy pomocy przycisków na kostce NXT.

Tu znajdują się inne konstrukcje ze "stajni" robocamp:
Dla zainteresowanych pozostałe e-booki.

Zapraszam Was do komentowania, z uwagą przeanalizujemy wszystkie sugestie i uwagi.

Hippotam

#2 Post autor: Hippotam »

Ściągnąłem sobie sampla na kindla i ze smutkiem muszę powiedzieć że tego się nie da czytać. Publikacja nie została przygotowana dla tego urządzenia, literki są mikroskopijne i nie da się ich powiększyć, bo to grafika a nie tekst - powiększanie rozmiaru czcionki na czytniku nie działa.

Dodatkowo, umieszczenie tekstu na fotografiach może dobrze wygląda w kolorze i na dużym formacie, ale na Kindlu skutecznie uniemożliwia odcyfrowanie tekstu.

Robospace

#3 Post autor: Robospace »

Wersja na PC daje radę, choć ebook zrobiony jest jakoś dziwnie. Wygląda jak skanowana książka, każda strona to inny obraz.

igor1300

#4 Post autor: igor1300 »

Dziękuję za wasze opinie, już pracujemy nad poprawkami oraz wsparciem dla kindla.

ODPOWIEDZ