Darth Fractal i przyjaciele

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Jetboy

Darth Fractal i przyjaciele

#1 Post autor: Jetboy »

Powiedzieć o tym MOC to zdecydowanie zbyt wiele. Kilka zdjęć moich ulubionych figów:

Obrazek
Darth Fractal

Obrazek


Obrazek
Teatrzyk dla dzieci.

Obrazek
Super Deformed

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Matrioszka

I bonus track, który już się kiedyś pojawił, ale tak mi się podoba że go znowu zapostuje:
Obrazek

I jeszcze podziękowania dla Tomka Tkaczuka za zrobienie zdjęć.
Ostatnio zmieniony 2013-04-05, 07:08 przez Jetboy, łącznie zmieniany 1 raz.

goldsun

#2 Post autor: goldsun »

Pierwszy "deformed" (z dużym hełmem) przypomniał mi Ricka Moranisa w "Space Balls" :-)
W sumie faktycznie przy pomocy microfigów można zrobić "teatrzyk kukiełkowy" :-) - niby nic a jednak "jakiś MOC" jest :-)

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#3 Post autor: Szerszen »

Dokładnie - jest pomysł i realizacja.
Teatrzyk kukiełkowy jak się patrzy. Szkoda, że Lei nie ma w wersji microfig ;-)
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

Awatar użytkownika
aditoma
Posty: 155
Rejestracja: 2011-12-14, 18:54
Lokalizacja: Lublin

#4 Post autor: aditoma »

Pierwszy Deformed powalil mnie na kolana:D Genialny;)
Za każdym razem gdy [CENZURA] kotek.

Awatar użytkownika
Qlczas
Posty: 129
Rejestracja: 2012-05-10, 13:17
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Qlczas
Kontakt:

 

#5 Post autor: Qlczas »

Pomysły i zdjęcia rewelacja :D
Teraz jako laik, proszę o wyjaśnienie gdzie i za ile ( ;) ) można było dorwać te dwa większe figi?!?

Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#6 Post autor: bacon »

Jak się nie mylę to te 2 największe to chyba latarki

Awatar użytkownika
sekua
Posty: 226
Rejestracja: 2012-06-06, 19:06
Lokalizacja: Warszawa / Radom
brickshelf: Sekua

 

#7 Post autor: sekua »

goldsun pisze:Pierwszy "deformed" (z dużym hełmem) przypomniał mi Ricka Moranisa w "Space Balls" :-)
Mnie również. I o ile dobrze pamiętam to też w niektórych seriach gier były kody na duże głowy postaci, np. w serii THPS.

Ogólnie bardzo fajny pomysł. Darth Fractal byłby jeszcze pełniejszy, jakby przykładowo zrobić zdjęcie (np. na Pyrkonie) Vaderowi Przebierańcowi trzymającemu minifiga, trzymającego kolejnego minifiga itd.

Jetboy

#8 Post autor: Jetboy »

sekua pisze:
goldsun pisze:Pierwszy "deformed" (z dużym hełmem) przypomniał mi Ricka Moranisa w "Space Balls" :-)
Mnie również. I o ile dobrze pamiętam to też w niektórych seriach gier były kody na duże głowy postaci, np. w serii THPS.

Ogólnie bardzo fajny pomysł. Darth Fractal byłby jeszcze pełniejszy, jakby przykładowo zrobić zdjęcie (np. na Pyrkonie) Vaderowi Przebierańcowi trzymającemu minifiga, trzymającego kolejnego minifiga itd.
Nadrobimy to na następnym pyrkonie :) Można też zrobić wersje z Yodą, bo też są latarki :)

Duże minifigi to lampka na stół lub jest drugi taki sam latarka. Średni to latarka na czoło - nie mylić z normalną latarką, bo ta ma łańcuszek na masce. Do kupienia są w każdym oficjalnym sklepie lego, również w patronackich. Ja swoje kupiłem w Złotych tarasach w Warszawie. Nie pamiętam za ile dokładnie ale strasznie drogo. Przedwczoraj były wszystkie wersje, ale latarka na czoło szybko schodzą.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#9 Post autor: 3dom »

Fajne foty pokazujące różnice w wielkości. Brakuje chyba tylko zegarka. Jak on ma się wielkością do największego z tu obecnych?
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Jetboy

#10 Post autor: Jetboy »

3dom pisze:Fajne foty pokazujące różnice w wielkości. Brakuje chyba tylko zegarka. Jak on ma się wielkością do największego z tu obecnych?
Jest tej samej wielkości.

ODPOWIEDZ