Balon transportowy "Grandma"

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Feo

Balon transportowy "Grandma"

#1 Post autor: Feo »

Służy do transportu przedmiotów do handlu, unosi się na parze z silnika która potem przechodzi do dwóch balonów. Brnie do przodu dzięki wiatraczkowi. Może także pływać na gorącym powietrzu, i brnać do przodu na wodzie dzięki temu właśnie wiatraczkowi.

Uuuaaa, przyniosłem ogromne pudło klocków ze strychu więc nareszcie mam z czego budować, nie to EXO FORCE, EXO FORCE...
Obrazek
Plan główny: 1 2 3
Boki: 4 5
Tył: 6
Detale: 7 8
Fotoreporter: 9 10 11 12 13 14 15
Lampa: 16
Z góry: 17

Mam nadzieję że wam się podoba :)

Brickshelf

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#2 Post autor: Jerac »

Pomysł dobry, ale moim zdaniem wymaga drobnego dopracowania. Po pierwsze, przód - wygląda jakbyś się w połowie budowania rozmyślił, ot co. To zdecydowanie największa wada. Po drugie, środek jest trochę zbyt "chaotyczny" o ile takie pojęcie w ogóle ma w SteamPunku sens. Chodzi mi o to, że co chwilę zmienia się kolor - a to tan, a to oldbrown, a to graye różne, a to biała kopułka.

Brakuje mi też czegoś... no, parowego :D Kocioł musi być, wszelkie koła zębate też są mile widziane. No i dużo różnych zbiorników, okablowania...

Generalnie - odczep cały przód, niech "balony" nawet nieco wystają poza główny kadłub, postaw gdzieś spory kocioł i będzie naprawdę BARDZO dobrze. Wykorzystanie kół jako balonów jest inspirujące, fajny jest też kokpit - jak w starych lokomotywach nic nie widać do przodu :D

Feo

#3 Post autor: Feo »

PRzód taki miał być, taka... platforma, żeczy na nim to poprostu różne towary. Środek kolorowy bo niemiałem odpowiednich klocków a wiadomo, kopółka (wg. mnie) jest żadka.

Zresztą i tak grandme już rozbudowałem, ale zrobie lepszą wersję ;P

Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

#4 Post autor: TruckeR »

Na tych kołach jako balonach to ten pojazd przypomina mi radzieckie pojazdy o napędach ślimakowych. To dopiero były cuda. Z tymi modelami to jak widzę masz dużo pomysłów i nieźle Ci to wychodzi.
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

ODPOWIEDZ