Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
71001 Minifigures Series 10
Autor Wiadomość
karauak
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-18, 18:57   

Do wszystkich z Opola i okolic - CM przy ulicy Niemodlińskiej już raczej nowych figurek mieć nie będzie. Dzisiaj przy okazji wskoczyłem zobaczyć czy wywiesili coś nowego poza tym jednym paskiem figurek - niestety NIE, ale moje sokole oko dotrzegło cały karton leżący wysoko na regale sklepowym. Niewiele myśląc wskoczyłem na półkę i zdobyłem 4 pełne paski (po 20 figurek każdy). Unikając spojrzeń Pań tam pracujących dokładnie "przemacałem" te 80 opakowań i ... i niestety Mr Golda brak. Wszystkie figurki ładnie rozwiesiłem na haczykach jak być powinno ;]

Jeżeli chcecie tam znaleźć Mr. Golda nie macie co szukać. Jeżeli jakąś inną figurkę, to polecam, druga okazja z taką ilością wiszących pasków już się nie trafi.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez karauak 2013-05-18, 19:22, w całości zmieniany 1 raz  

Bartex0805 

Wpisy: 197
Wysłany: 2014-03-17, 17:04   

Ja natomiast odświeżam temat i recenzuje figurkę pszczoły.

Ostatnio zmieniony przez Bartex0805 2016-05-01, 00:52, w całości zmieniany 1 raz  

Lunak 

Wpisy: 6
Wysłany: 2018-01-06, 04:35   

Wątek wymaga użycia kamienia wskrzeszenia, więc jestem! Jestem bibliotekarką i długo polowałam na tę figurkę, bardzo się z niej cieszę i mam nadzieję, że przywołam u Was wspomnienia związane z polowaniem na wymarzone minifigi w 2013 roku.

Sowa oraz dwie książki są z zestawu 41005 Heartlake High, który mogę pokazać w osobnym poście, jedna brązowa książka była z minifigurką, a dwie pozostałe są kolejno: różowa - 3939 Mia's Bedroom, zielono-niebieska - Harry Potter, ale nie wiem jaki zestaw konkretnie, chyba z 4728.

librarian.jpg
Plik ściągnięto 827 raz(y) 58,04 KB

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu