[MOC] Brzydko

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#16 Post autor: szarikm »

Miś w szarym dresie + białe skarpetki i lakierki - piękności :)

No ale zaraz, druga ławeczka nie jest zdemolowana? Park bez zdemolowanej ławki to nie park ;)

Awatar użytkownika
GabryS
Posty: 241
Rejestracja: 2012-04-14, 08:56
Lokalizacja: Śrem/Poznań
brickshelf: GabryS

 

#17 Post autor: GabryS »

Super po prostu.
Naklejki cudne, jak zawsze, minifigi i minifiżki doskonale dobrane, jak zawsze, a całość prezentuje się naprawdę cool, jak zawsze.
Za młody na LUGPol? -> Klub Młodych Fanów Lego zaprasza.
Blueprinty!

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#18 Post autor: PatrykZ »

A to Polska właśnie. Wszystko analogicznie jak w parku niedaleko ode mnie. Super :-)
Dzieńdobry. Czesio lóbi może i fajoskie statki.

Awatar użytkownika
tbzz
Posty: 370
Rejestracja: 2012-12-28, 18:27
Lokalizacja: Olsztyn/Szczytno
brickshelf: tbzz
Kontakt:

 

#19 Post autor: tbzz »

Tak. Polskie :) Nasze! Ciekawa, wielo(punk)towa praca. Gratulacje!
Insta (główny kanał) @legos_soul
Blog Lego http://legosoul.wordpress.com/
Zestawy http://brickset.com/sets/ownedby-tbzz

Awatar użytkownika
tybort
Posty: 173
Rejestracja: 2011-03-23, 19:57
Lokalizacja: aktualnie z Krakowa

#20 Post autor: tybort »

Ach, te dresy! No jak prawdziwe. Za samą twarz chce się po chłopców z interwencji zadzwonić. No jak w rzeczywistości.

Ten mały zarazek w zielonej czapce też wiernie oddany. Brr...

Ale i tak rządzą nogi dresa (niekoniecznie kibola za to na pewno dresa)!

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#21 Post autor: Innos »

Świetne scenki! Barwne postaci, wśród których numerem jeden zdecydowanie są panowie w strojach sportowych. Pani w bereciku przypomina mi członkinię zespołu muzycznego (średnia wieku członka 75 lat) grającego stare warszawskie piosenki m.in. w przejściach podziemnych w centrum W-wy.
No i tyle smaczków, świetne detale, także te w postaci naklejek, w tym te ze znanymi markami produktów "pierwszej potrzeby" - piwa, chipsów, papierosów.;) Swoją drogą wydaje mi się, że Okocim to chyba zbyt "luksusowa" marka piwa jak dla dresika, jest tyle tańszych alternatyw. Z markowymi ciuchami zresztą tak samo. No i jakże prawdziwe olewanie (a raczej to drugie) zakazu wyprowadzania czworonogów. Świetnie pokazałaś wszystko to, za czym się nie tęskni, jak już się z Polski wyjedzie. ;)
szarikm pisze: No ale zaraz, druga ławeczka nie jest zdemolowana? Park bez zdemolowanej ławki to nie park ;)
Zdemolowana nie jest, ale odrobinę uszkodzona i owszem.;)
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

crises

#22 Post autor: crises »

Ale brzydko... I to jest oczywiście komplement. Pokazać syf i brud z klocków to duże wyzwanie, ale po mistrzowsku mu sprostałaś. Ludziki jak zwykle u Ciebie świetnie ubrane i upozowane.
A gdyby tak na ścieżki i trawniczki nakapać nieco prawdziwej wody z kranu? Kałuże jak złoto.

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#23 Post autor: Sorrow »

Moje minifigi i ja bardzo Wam dziękujemy za uwagi! Jesteście aż nazbyt łaskawi;)
Składanie alejki dobrze mi zrobiło . Dużo się nauczyłam - może nie w zakresie fotografii (z tym ciągle ciężko), ale na pewno jeśli chodzi o budowę i kompozycję. Więc może kolejne scenki "outdoorowe" wyjdą mi lepiej.
Sariel pisze:podobają mi się też kosze na śmieci - od razu daje się rozpoznać ten wyjątkowy model
To stary patent Karwika. Bardzo mi się podoba i zawsze go stosuję, gdy potrzeba mi brzydkiego kosza na śmieci:)
glaz_pimpur pisze:Tylko dziadków mało...
No maaało. Czekam, na babciną główkę, która podobno ma być w 11 serii minigów.
lugomina pisze:Może trochę brakuje prawdziwych niedopałków full size obok minifigów...
Nawet naszykowałam pocięte flexy, ale zapomniałam je rozrzucić.
bacon pisze:Co się stało z nogami temu jednemu dresowi?
W okresie wzrostu jadł za dużo Danonków:) Niestety urosły mu tylko nogi, a tułów raptem o jednego plejta.
zgrredek pisze:Czy ja dobrze widzę, że nie zdążyłaś na konkurs Andzi !?
Zdążyłabym, bo zdjęcia zrobiłam jeszcze w niedzielę. Ale te obejmujące całą dioramę były tak nieudane (z powodu drzew i kiepsko zagospodarowanych niektórych miejsc no i dlatego, że miałam kłopot z uchwyceniem całości), że odpuściłam. A może po prostu nie miałam odwagi zmierzyć się z Tołtomeją;)
V1 pisze: Jesteś Mistrzem Ludzików :)
Dzięki, Mistrzu! W moim prywatnym rankingu jestem na 5. miejscu:P
Innos pisze:Swoją drogą wydaje mi się, że Okocim to chyba zbyt "luksusowa" marka piwa jak dla dresika, jest tyle tańszych alternatyw. Z markowymi ciuchami zresztą tak samo
Co do piwa, pewnie masz rację. Akurat miałam naklejki na podorędziu. Miałam też naklejkę do wina "Wino" oraz wina (nalewki?) "Keleris" przygotowane do innego MOC-a, ale uznałam, że to zbyt lumpiarskie napoje i bardziej nadają się dla kloszarda. Za to co do stroju nie mogę się z Tobą zgodzić - znani mi dresiarze bardzo dbają o wygląd i zawsze starają się mieć na sobie chociaż jedną rzecz wyglądającą na markową.
crises pisze: A gdyby tak na ścieżki i trawniczki nakapać nieco prawdziwej wody z kranu? Kałuże jak złoto.
Znakomity pomysł. Być może to trochę pójście na łatwiznę (tak jak ożywianie scenek nadmiarem customów), ale w przypadku tej dioramy to byłby dobry patent. Efekt końcowy nie spodobał mi się m.in. z powodu nadmiaru niezagospodarowanych obszarów polbruku. Dodanie ludzików nie rozwiązywało sprawy, bo robił się tłok. Podmienienie części kafli plejtami (tak jak miejscami to zrobiłam) niezbyt wchodziło w grę, kafle już za mocno siedziały i nie miałam siły ich wydłubywać. Z prawdziwą wodą byłoby ciekawiej, mniej pusto, a kałuże nie odciągałyby uwagi od scenek z minifigami.

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#24 Post autor: Innos »

Sorrow pisze:Podmienienie części kafli plejtami (tak jak miejscami to zrobiłam) niezbyt wchodziło w grę, kafle już za mocno siedziały i nie miałam siły ich wydłubywać.
To brzmi, jakby brakowało Ci największego przyjaciela AFOLa jakim jest rozdzielacz. Ambasoadorom nie należy się choć jeden z urzędu? ;-)
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#25 Post autor: Sorrow »

Żeby rozdzielaczem dobrać się do kafli gdzieś na środku musiałabym odrywać je po kolei od początku. Co to to nie. Do wydłubywania ze środka służy cyrkiel, ale szkoda i kafli, i palców.
Swoją drogą, muszę się zorientować, czym wywiercić dziurkę w rozszczepiaczu - nosiłabym go na sznurku lub smyczy;)

Mrutek

#26 Post autor: Mrutek »

Przebiśniegi... Dobre.
Fajne - zazdroszczę umiejętności tworzenia klimatu.

Awatar użytkownika
Szerszen
VIP
Posty: 1785
Rejestracja: 2012-03-30, 17:08
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Szerszen
Kontakt:

 

#27 Post autor: Szerszen »

Sorrow pisze:Żeby rozdzielaczem dobrać się do kafli gdzieś na środku musiałabym odrywać je po kolei od początku. Co to to nie. Do wydłubywania ze środka służy cyrkiel, ale szkoda i kafli, i palców.
Swoją drogą, muszę się zorientować, czym wywiercić dziurkę w rozszczepiaczu - nosiłabym go na sznurku lub smyczy;)
Wypalic gwoździem.
Jeden klocek zgubię a drugi zepsuję. ;)

Hippotam

#28 Post autor: Hippotam »

Szerszen pisze:Wypalic gwoździem.
Wypalić gwoździem znamię tej cyrklowej jawnogrzesznicy. A potem na stos.

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#29 Post autor: PatrykZ »

Hippo, to już jurysdykcja Zgrredka, niech osądzi...
Dzieńdobry. Czesio lóbi może i fajoskie statki.

kris kelvin

#30 Post autor: kris kelvin »

Brzydkie i wstrętne, to fakt.

ODPOWIEDZ