[MOC] MOC Ural 375D

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

#16 Post autor: Uncle Jaca »

Z tymi oponkami jest taki chitry plan, ale najpierw muszą zawitać z BOP'em potem spróbujemy je w TS podkręcić/wymaksować posmarować miodem czy jakimś innym kleikiem i na takich laćkach auta od sufitu się nie odkleją;-) Poza tym na balonach z czarną felga jazda jest inna:-)
aha, podmieniłem filmik na troszkie lepszej jakości, tak ociupinkie.
Ostatnio zmieniony 2013-05-27, 16:26 przez Uncle Jaca, łącznie zmieniany 1 raz.
Pies utonął, łańcuch pływa

Mati
Posty: 54
Rejestracja: 2012-10-05, 07:48
Lokalizacja: Trzebinia
brickshelf: mdj
Kontakt:

 

#17 Post autor: Mati »

Wygląda zabójczo ;) Spisuje się też nieźle, zresztą jak widziałem jak śmigają Twoje maszyny na 2 STT, to nie mogło być inaczej. Dobrze dobrana kolorystyka, oby więcej takich maszyn :)
Ostatnio zmieniony 2013-06-12, 19:48 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

#18 Post autor: Uncle Jaca »

Dzięki Mati, dopieść swoją maszynę i wpadaj częściej na rajdy!
Pies utonął, łańcuch pływa

Awatar użytkownika
TT
Posty: 1181
Rejestracja: 2004-05-27, 13:52
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: TT

 

#19 Post autor: TT »

Nie liczyłem na tak rewelacyjne wyniki tego auta. Nie ze względu na to, że jest źle zbudowane (jest zbudowane bardzo dobrze), lecz ze względu na zastosowanie silników L, a co za tym idzie dużej ilości par zębatek. Wychodzi na to, że elki są bardzo wydajne, a Tobie udało się odpowiednio zapanować nad oporami układu.
Ostatnio zmieniony 2013-06-07, 09:12 przez TT, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
Tomek

Awatar użytkownika
Uncle Jaca
Posty: 1122
Rejestracja: 2012-04-21, 14:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
brickshelf: jacaelnegro

 

#20 Post autor: Uncle Jaca »

TT pisze:Nie liczyłem na tak rewelacyjne wyniki tego auta. Nie ze względu na to, że jest źle zbudowane (jest zbudowane bardzo dobrze), lecz ze względu na zastosowanie silników L, a co za tym idzie dużej ilości par zębatek. Wychodzi na to, że elki są bardzo wydajne, a Tobie udało się odpowiednio zapanować nad oporami układu.
Mnie również zaskakuje skuteczność eLek, to była taka jedna wielka niewiadoma - jednak trzeba pójść krok dalej i zmontować podobny układ na szybszych przełożeniach - dopiero wtedy okaże się czy te silniki dają radę. Już niedługo poznamy odpowiedź na to pytanie.
Pies utonął, łańcuch pływa

ODPOWIEDZ