[MOC] Miał być szwarccharakter...

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Darek Mróz
VIP
Posty: 213
Rejestracja: 2004-06-02, 14:12
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: sasik

 

[MOC] Miał być szwarccharakter...

#1 Post autor: Darek Mróz »

Miał być, ale klocków nie starczyło, więc jest taki trochę czarny i trochę czerwony...

Obrazek

Sam nie wiem co to jest. Najpierw miał być pająk, ale nie potrafiłem zgrabnie przymocować nóg do tułowia. Potem miała być osa, ale problem ze skrzydłami. Stanęło na mrówce, choć trzeba się trochę domyślać, że to o nią właśnie chodzi.
Praca wykonana na konkurs BBW, więc dlatego użyty tylko jeden rodzaj klocków (plate 1x2) w ilości 303 szt, co oczywiście powoduje również swoisty sposób budowania.
Trzyma się to wszystko na słowo honoru, ale ważne, że nie rozpadło się podczas zdjęć.
Widok z boku
Widok z góry
Widok z dołu
Widok z przodu
No i jak się podoba...?
Ostatnio zmieniony 2013-06-02, 22:52 przez Darek Mróz, łącznie zmieniany 1 raz.
LEg GOdt Darek Mróz

Awatar użytkownika
Sorrow
Adminus Emeritus
Posty: 630
Rejestracja: 2010-05-08, 00:29
Lokalizacja: Z Uodzi
brickshelf: Sorrow

 

#2 Post autor: Sorrow »

Brrrr!:D Na zdjęciu tytułowym pająk wygląda tak, że mam ochotę wiać. Cudownie parszywa morda:D

Awatar użytkownika
Innos
Posty: 1026
Rejestracja: 2011-01-10, 22:01
Lokalizacja: Krakówarszawa
brickshelf: Innos

 

#3 Post autor: Innos »

Sorrow pisze:pająk
Mrówa! ;-)
Darek Mróz pisze:Stanęło na mrówce, choć trzeba się trochę domyślać, że to o nią właśnie chodzi.
Na ujęciach z góry, z dołu i z boku da się mrówkę dużo łatwiej rozpoznać. Od frontu nieco nieco gorzej, ale tutaj ważna jest groźna morda z czerwonymi oczkami, i w takim ujęciu Twój stwór wygląda dobrze. No i groźna mrówka skojarzyła mi się z XXI księgą komiksu o Tytusie, Romku i A'Tomku, w której bohaterowie trafili do królestwa mrówek właśnie - za to plus! :-)
-He's much too bright for that.
-Bright? He's a common ignorant slob. He don't even speak good English.
-He doesn't speak good English.

ODPOWIEDZ