[MOC] Interceptor. Wasteland Edition.

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1476
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

[MOC] Interceptor. Wasteland Edition.

#1 Post autor: Misterzumbi »

Polukrowalem Landaua, to i tego...

Niema wiele do powiedzenia, poprawilem Maxa i psa, dodalem wnetrze i beczki do lepszej wersji. Gotowe...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Co ciekawe, na jednym monitorze kolor dark orange bije tak po oczach ze az boli, zgasilem go troche w fotoszopie, teraz pisze na drugim monitorze i tu jest za blady, na telefonie wszystko gra...

Galeria:

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=529338

Filcker zaraz.
Ostatnio zmieniony 2013-06-04, 15:22 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

#2 Post autor: TruckeR »

Chyba wolałbym go z rozbitym przodem... Ale i tak świetny. Mam nadzieję, że masz w planie resztę aut, z cysterną włącznie?
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

goldsun

#3 Post autor: goldsun »

Misterzumbi pisze: ...
Filcker zaraz.
Czy tylko jak ja kliknę na "galerię" w podpisie, która powinna na tego flickra przekierowywać, to pokazuje się, że "ups, strona nie istnieje" ?

A do prośby o "wszystkie autka" się przyłączam :-)
Może TLG wydałoby zestawy z MadMaxa tak jak wyda DeLoreana z Powrtu do przyszłości ? :-)
Swoja drogą, to może mógłbyś go poprawić/ulepszyć przy okazji ? (o ile polityka wydawania cuusoo pozwala ?)

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1476
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#4 Post autor: Misterzumbi »

Dlaczego powinna?

Flicker. Od kiedy zalozylem tam konto mialem i mam tylko jeden set do ktorego wrzucam swoje klockowe twory, ktore na dzien dzisiejszy zajmuja moze 1/20 calych moich obrazkow. Wieksza czesc Lugpolowiczow ma mnie itak w kontaktach, a jak nie, coz wpisanie "misterzumbi" w wyszukiwarce zawsze poprowadzi gdzie trzeba.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

goldsun

#5 Post autor: goldsun »

Spoko, ja sobie potrafię poradzić z wyszukiwaniem :-)
Bardziej chodziło mi o zgłoszenie tego, że link przekierowuje w kosmos :-)- a nuż chcesz poprawić ?

ODPOWIEDZ