[MOC] Pierwszy Dyliżans Wyposażony w Hipernapęd

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Sirius
VIP
Posty: 368
Rejestracja: 2012-09-09, 11:11
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Pierwszy Dyliżans Wyposażony w Hipernapęd

#1 Post autor: Sirius »

Witam. Chciałbym przedstawić MOCa skonstruowanego na konkurs Pierwsza Krew - kategoria pojazd. Oczywiście konstrukcja ma swoją własną historię.

Około 10 BBY, kiedy Imperium przeżywało okres największej pomyślności, a Rebelianci nie stanowili jeszcze poważnego zagrożenia w umyśle Imperatora pojawił się pomysł ekspansji na inne serie Lego. Aby tego dokonać konieczne było nawiązanie kontaktów z przedstawicielami innych serii. Tak właśnie było w przypadku bandytów z Lego Western. Podczas specjalnej misji Lord Vader zawarł sojusz ze wspomnianą frakcją, a do umocnienia umowy miał się przyczynić specjalny dar ze strony Imperium. Był to oczywiście prezentowany poniżej Pierwszy Dyliżans Wyposażony w Hipernapęd. Szczodrość Sithów była jednak tylko pozorna, bowiem pojazd, jakkolwiek innowacyjny w świecie Dzikiego Zachodu, w Galaktyce nie znajdywał żadnej użyteczności. Inżynierowie Imperium skonstruowali go przy użyciu zmodyfikowanych silników z antycznego już wówczas Z-95 Headhunter. W świecie Lego Western konstrukcja ta dała jednak złoczyńcom znaczną przewagę nad szeryfem.

Obrazek

Galeria

PS. budowałem tego MOCa w pośpiechu i myślę, że to widać, więc pewnie za jakiś czas pojawi się jakaś stuningowana wersja zbudowana już na spokojnie.

Awatar użytkownika
blizzard
Posty: 820
Rejestracja: 2011-10-04, 15:48
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: blizzard00453005_0000002

 

#2 Post autor: blizzard »

Sirius pisze:BBY
Before Battle of Yavin?
Tylko to mi podpowiedziało google ;x

Awatar użytkownika
Sirius
VIP
Posty: 368
Rejestracja: 2012-09-09, 11:11
Lokalizacja: Olsztyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Sirius »

Dokładnie o to mi chodziło.

ODPOWIEDZ