[MOC] Mosty

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
pikey
Posty: 35
Rejestracja: 2013-04-15, 07:51
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Pikey1984

 

[MOC] Mosty

#1 Post autor: pikey »

Praca zbudowana na V etap konkursu BBW. Około roku 1500 zbudowano kamienny most na dość małej rzeczce. Wtedy pełnił on rolę przeprawy przez rzekę, ewentualnie funkcję obronną. Około 1000 lat później, czyli około roku 2500 rola mostów nieco się zmieniła. Pełnią one funkcję węzła komunikacyjnego. Oprócz funkcji przeprawy przez rzekę znajdują się przy nim także stanowiska do parkowania przez latające spodki (jeden właśnie zaparkował), tuż przy moście znajdują się stanowiska do teleportacji oraz stanowisko do startu za pomocą odrzutowych butów. W międzyczasie nawiązano kontakt z obcą cywilizacją, która upodobała sobie ziemię, jako miejsce wycieczek turystycznych. Oprócz tego kilka innych scenek.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miniaturki:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Galeria na BS

Pozdrawiam,
Ostatnio zmieniony 2013-06-18, 20:03 przez pikey, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
blizzard
Posty: 820
Rejestracja: 2011-10-04, 15:48
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: blizzard00453005_0000002

 

#2 Post autor: blizzard »

Bardzo fajna faktura białego popękanego mostu, przykuło to moją uwagę najbardziej gdy zjechałem w dół czytając Twój post i oglądając zdjęcia.

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#3 Post autor: legosamigos »

Super praca. Fajnie, że na jednej pracy połączyłeś dwa różne światy poprzez mosty, jeden świat całkiem futurystyczny, a obok bardzo odległy wstecz. Ten szary i dziurawy kojarzy mi się z naszymi polskimi drogami :D
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
Dart Grellenort
Posty: 277
Rejestracja: 2010-07-13, 22:53
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: DartGrellenort

 

#4 Post autor: Dart Grellenort »

Prawie jak na "dość małej rzeczce" Wełtawie w Pradze. Most Karola i reszta mostów, które już do jazdy motorowej się nadają :)
Nobody expects The Spanish Inquisition!

ODPOWIEDZ