[MOC] Star 244 z podnośnikiem P-183

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#31 Post autor: V1 »

Dzięki za uznanie, starałem się nie zawieść :)

Bacon - u mnie na laptopie. Potem arkusz folii i do drukarni.

Chirurg - na jednym ze Starów-podnośników widziałem przyspawaną w tym miejscu zwykłą rurę, a że miałem miejsce, to ją dołożyłem.

legosamigos - bo szybciej mi idzie wrzucić paczkę zdjęć niż sklecić temat na forum.
Legosamigos, Kruszyna - nie planowałem nic takiego, ale jeżeli się za to wezmę, to pod koniec roku, bo długo trwa rozkładanie tego po kawałku i pstrykanie zdjęć.

Ludzik - szerokość to 9 studów = 72mm (bez lusterek, podpór i innych wystających detali). Długość (bez podnośnika) - ok. 25 studów = 25*8 mm.


Jeszcze raz dziękuję, ale powiem Wam, że nic w tym specjalnego - trzymam jakieś coś miesiącami 'na warsztacie', wpatruję się w zdjęcia w każdej wolnej chwili, i kiedy już ogólnie trzyma kształt, to raz na parę dni po kilka klocków dokładam, albo odejmuję - to wszystko. Operacje powtarzam kilkanaście/kilkadziesiąt/kilkaset razy (ważne, żeby za wcześnie nie uznać konstrukcji za gotową :) - i to wszystko.
\/1 ______________

REX
VIP
Posty: 585
Rejestracja: 2009-08-25, 19:59
Lokalizacja: Chojnice

#32 Post autor: REX »

Tworzysz fantastyczne konstrukcje. Podnośnik na bazie Stara jest absolutnie realistyczny. Nie sądzę, aby po samej miniaturce, ktoś był w stanie uwierzyć, że to model zbudowany z klocków.

Awatar użytkownika
CamelXP
VIP
Posty: 321
Rejestracja: 2011-11-05, 19:07
Lokalizacja: Lubin / Norymberga

#33 Post autor: CamelXP »

Niesamowity realizm. Jak zobaczyłem miniaturki, pomyślałem, że ktoś nas tu próbuje w kunia zrobić i przemyca zdjęcia oryginału.
Hey! you're banjaxed!
Hey! you're screwed!
And death is coming for you!

ODPOWIEDZ