[MOC] ADU Scouts

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
ludzik
Posty: 25
Rejestracja: 2013-04-06, 14:27
Lokalizacja: zza wielkiej wody
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] ADU Scouts

#1 Post autor: ludzik »

Po powrocie do swiata lego akurat zdarzylem na koncowke Alien Conquest. Majac mile wsponienia zwiazane z Classic Space kupilem co sie dalo no i dodalem pare wlasnych modeli.

Pierwszy model ktory opracowalem to byl maly pojazd zwiadowczy (latajacy). Jest on przeznaczony do dzialan wewnatrz i poza atmosfera.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wspomaga on również naziemny pojazd zwiadowczo obserwacyjny
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2013-06-28, 20:36 przez ludzik, łącznie zmieniany 2 razy.

lordofdragonss

#2 Post autor: lordofdragonss »

Urocze pojaździki ale przydały by się lepsze zdjęcia. :)

Awatar użytkownika
blizzard
Posty: 820
Rejestracja: 2011-10-04, 15:48
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: blizzard00453005_0000002

 

#3 Post autor: blizzard »

lordofdragonss pisze:Urocze pojaździki ale przydały by się lepsze zdjęcia. :)
To racja. Spójrz, że prezentowany model na Twoich zdjęciach jest nieostry (np pierwsze zdjęcie i rozmazana główka pilota).
Lepiej by bylo też, gdyby prezentacja miała miejsce w warunkach światla dziennego, i bez błysku lampy w aparacie.
Z drugiej strony, wg mnie oczywiście, prezentacja niebieskiego latadła na niebieskim tle bezkrytycznie kojarzy mi się z czymś co pływa,a nie lata :P

ludzik
Posty: 25
Rejestracja: 2013-04-06, 14:27
Lokalizacja: zza wielkiej wody
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: ludzik »

blizzard pisze: To racja. Spójrz, że prezentowany model na Twoich zdjęciach jest nieostry (np pierwsze zdjęcie i rozmazana główka pilota).
Na pierwszym zdjeciu jest dziób kadluba ostry.... Gdy robilem te zdjecia to niestety albo mi lapalo ostrosc na owiewke lub na dziób... wybralem dziób :)
Lepiej by bylo też, gdyby prezentacja miała miejsce w warunkach światla dziennego, i bez błysku lampy w aparacie.
Z drugiej strony, wg mnie oczywiście, prezentacja niebieskiego latadła na niebieskim tle bezkrytycznie kojarzy mi się z czymś co pływa,a nie lata :P
A bezkres przestrzeni? :) :) Oczywiscie wtedy musze przyznac ze pojazd kolowy juz z lenistwa wyladowal z tym samym tlem :)
Ostatnio zmieniony 2013-06-29, 16:12 przez ludzik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bacon
Adminus Emeritus
Posty: 1501
Rejestracja: 2012-07-26, 15:21
Lokalizacja: Piekary Śląskie

#5 Post autor: bacon »

Ludzik, skup się proszę na tym co piszesz. Pisanie bez ogonków jest w granicy dopuszczalności ale "równierz" czy "dziub" już tę granicę zdecydowanie przekracza. Nie będziemy przecież edytować każdego twojego posta, a tak właśnie jest do tej pory.

ludzik
Posty: 25
Rejestracja: 2013-04-06, 14:27
Lokalizacja: zza wielkiej wody
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#6 Post autor: ludzik »

bacon pisze:Ludzik, skup się proszę na tym co piszesz. Pisanie bez ogonków jest w granicy dopuszczalności ale "równierz" czy "dziub" już tę granicę zdecydowanie przekracza. Nie będziemy przecież edytować każdego twojego posta, a tak właśnie jest do tej pory.

Dzieki za poprawienie bledow ortograficznych. Staram sie pilnowac ale czasem cos sie wsliznie :(
Ogonkow u mnie nie ma i niestety nie bedzie bo of 21 lat jestem poza granicami i uzywam klawiatury bez ogonkowej.

Amal

#7 Post autor: Amal »

A ja, tak czy inaczej pochwalę. Latadło wygląda na takie, które się nie rozpadnie podczas najbardziej intensywnej nawet zabawy. Pojazd zwiadowczy także niczego sobie. Co do zdjęć - Panowie ! przecież widać coś tam, coś tam. No... może macie rację, ale jósz co do ortografji to sie w ogule nie znaće, bo to wina kompótera jezd czensto,a wy od razó tacy gróbjańscy.
Ostatnio zmieniony 2013-06-30, 06:29 przez Amal, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ