[MOC] Bon Apetite! - Reaktywacja

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#16 Post autor: zgrredek »

Kirysowaty pisze:Czy wojownikowi stojącemu blisko kotła, temu w marynarskim berecie, nie pasowałoby bardziej nakrycie głowy kucharza? ;)
Ten wspomniany tambylec pilnuje żeby wkładka mięsna nie uciekła z kotła. Główny kucharz to czarownik w czerwonym czymś na głowie. Myślałem o czapce kucharskiej, ale jej użycie sugerowałoby, że tambylcy wiedzą do czego ona służy lub co oznacza. Nie podejrzewam ich o taką wiedzę.
Nox pisze:A może by tak jednego usadzić i dać mu już pojeść?:)
No jak!? Takie niedogotowane!?
V1 pisze:Ognisko mi się nie podoba - jest zbyt regularne.
To koszt tego, że jest umocowane do podłoża. Ale może jeszcze nad tym popracuję?
Szkoda że nie powstawiałeś dzikusów o ciemnym kolorze skóry, takich jak np. w Piratach z Karaibów. Ale to by mogło być zbyt kosztowne....
No tak... Koszt to słowo, którego ostatnio staram się unikać. Zamierzeniem tej scenki było głównie dać zajęcie "islandersom", którzy leżeli w pudełku i umierali z nudów.

Awatar użytkownika
kooboo
Posty: 108
Rejestracja: 2013-11-24, 21:03
Lokalizacja: Warszawa/Dęblin
brickshelf: kooboo

 

#17 Post autor: kooboo »

Super scenka, uwielbiam ją. Podoba mi się jak ludożercy są odziani w zrabowane "skarby" i wszyscy z kolejki niecierpliwie patrzą na gotujący się posiłek.
Genialna jest też solniczka i kości pokitrane po krzakach :)
legosamigos pisze:Obawiam się, że ten cały tłum ludożerców nie naje się tym jednym ludzikiem gotowanym w kotle :D
Sądząc po ozdobach głowy ludożerców, to nie pierwszy i nie ostatni, którego zjedzą :)
Kirysowaty pisze:Czy wojownikowi stojącemu blisko kotła, temu w marynarskim berecie, nie pasowałoby bardziej nakrycie głowy kucharza? ;)
To dzikusy, skąd mogą wiedzieć, która czapka najbardziej przystoi. Nie wybrzydzają i biorą to co przypłynie do nich :D

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#18 Post autor: SERVATOR »

Ten też by się tam chętnie wkręcił ale pewnie jeszcze czeka na kumpli w saszetce w którymś ze sklepów.....
Ostatnio zmieniony 2013-11-26, 12:10 przez SERVATOR, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#19 Post autor: zgrredek »

SERVATOR pisze:Ten też by się tam chętnie wkręcił ale pewnie jeszcze czeka na kumpli w saszetce w którymś ze sklepów.....
Nadawałby się na czarownika. Może kiedyś podmienię?

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 741
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#20 Post autor: Kirysowaty »

zgrredek pisze:Ten wspomniany tambylec pilnuje żeby wkładka mięsna nie uciekła z kotła. Główny kucharz to czarownik w czerwonym czymś na głowie. Myślałem o czapce kucharskiej, ale jej użycie sugerowałoby, że tambylcy wiedzą do czego ona służy lub co oznacza. Nie podejrzewam ich o taką wiedzę.
Odrobina absurdalnego humoru na pewno by nie zaszkodziła. Czy musimy zawsze dbać o realizm? ;)
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 537
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#21 Post autor: Toltomeja »

Świetna zbieranina ludzi i chatka. Jak się trzymają te axle w dachu, jakoś nie mogę zidentyfikować tych szarych części do których to jest przyczepione.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#22 Post autor: zgrredek »

Toltomeja pisze:jakoś nie mogę zidentyfikować tych szarych części do których to jest przyczepione.
O tę część Ci chodzi?

Obrazek

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#23 Post autor: 3dom »

Albo o to?

Obrazek
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Toltomeja
VIP
Posty: 537
Rejestracja: 2011-06-04, 22:42
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Toltomeja

 

#24 Post autor: Toltomeja »

Prawdę mówiąc, o oba. Dzięki, panowie :)
Sprytne!

ODPOWIEDZ