Pojazd zwiadowczy NKM

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Amal

Pojazd zwiadowczy NKM

#1 Post autor: Amal »

Jest to pojazd z produkowanej w moim hangarze serii służącej Najemnemu Korpusowi Militarnemu - zbieraniny dobrych i mniej dobrych elementów nie tylko człowieczych. Mogą wprowadzić pokój ale i też sporo namieszać, gdy ktoś dobrze zapłaci...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
blizzard
Posty: 820
Rejestracja: 2011-10-04, 15:48
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: blizzard00453005_0000002

 

#2 Post autor: blizzard »

Wygląda niemal jak prawdziwy zestaw ;) To dobrze.
Rozkręcaj się, daj ponieść fantazji, a także walcz z rodziną (zakładam że Ci marudzą że duży facet bawi się klockami?), kupuj więcej części, i debiutuj z coraz większymi pracami, a może i nawet makietą kosmiczną.
Pozdrawiam!

Tosmo97

#3 Post autor: Tosmo97 »

Bardzo fajny pojazd. Czekam na następne.

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#4 Post autor: 3dom »

Tosmo97, wiem, ze jestes nowy ale wypadaloby zapoznac się z regulaminem, np. z tym punktem:
2.4 Wznawianie starych wątków (starszych niż 1 miesiąc) poprzez wypowiedzi nie wnoszące nic istotnego do danego tematu jest zabronione.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Tosmo97

#5 Post autor: Tosmo97 »

Bez przesady - regulamin regulaminem, ale ja wyraziłem tylko aprobatę dla tego modelu - wydaje mi się, że nie każda wypowiedź musi "coś wnosić".

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#6 Post autor: 3dom »

Nie bez przesady, regulamin jest po to zeby go przestrzegac. Jakby taka wypowiedz pojawila się w ciagu kilku dni od pojawienia się MOCa na forum to ok, nie ma w tym nic zlego. Ale ok 4 miesiace od ostatniej wypowiedzi w danym watku nie jest wskazane odkopywanie by stwierdzic, ze to fajny model. W razie dalszych watpliwosci zapraszam na PW.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Amal

#7 Post autor: Amal »

3dom pisze:Nie bez przesady, regulamin jest po to zeby go przestrzegac. Jakby taka wypowiedz pojawila się w ciagu kilku dni od pojawienia się MOCa na forum to ok, nie ma w tym nic zlego. Ale ok 4 miesiace od ostatniej wypowiedzi w danym watku nie jest wskazane odkopywanie by stwierdzic, ze to fajny model. W razie dalszych watpliwosci zapraszam na PW.
Przykro mi bardzo Herr Admin, ale ta aprobata dla mojej pracy dużo dla mnie znaczy. Ton pańskiej wypowiedzi jest co najmniej niegrzeczny i nie sprawia wrażenia zwrócenia uwagi, lecz przywracania porządku przez co najmniej klawisza więziennego. Aha, chyba regulamin nie zabrania mi takiej oceny wypowiedzi admina ?

Awatar użytkownika
3dom
Adminus Emeritus
Posty: 5639
Rejestracja: 2011-04-18, 20:43
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: 3dom

 

#8 Post autor: 3dom »

Mozesz oceniac moje wypowiedzi. Ba, jeżeli nie zrobi się z tego przydlugi OT to nawet mogę nie przenosic tego do czesci niewidocznej dla niezarejestrowamych.

Zacytowanej przez Ciebie wypowiedzi nie byloby gdyby kolega bedac na forum ledwo 24h nie postanowil kwestionowac zasadnosci panujacych tu zasad, zreszta w tym konkretnym przypadku takich samych jak u Was.

Mam dluga liste MOCy, z ktorymi z braku czasu jeszcze nie zdazylem się blizej zapoznac i skomentowac, np. znakomity [url=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?p=262995#262995]DAF Mrosika[/url] czy Terminator #3, ale ze wzgledu na obowiazujace tu zasady wypowiedzi raczej już tego nie zrobie.
...na mieście już ćwierkają wróble... 🐦🐦🐦
nisiia pisze:SMAŻ SIĘ W PIEKLE ZA TE POSPINANE PLEJTY!!!!!!!!

Amal

#9 Post autor: Amal »

Znam zasady panujące tutaj i znam, a raczej znałem, sposób ich respektowania i zwracania uwagi. Sposób egzekwowania zasad regulaminu warunkowany był dawniej jeszcze zdrowym rozsądkiem. Poza tym chcę zauważyć, że właśnie pięknie i klasycznie obszedłeś hołubiony przez Ciebie regulamin pisząc :
"Mam dluga liste MOCy, z ktorymi z braku czasu jeszcze nie zdazylem się blizej zapoznac i skomentowac, np. znakomity DAF Mrosika czy Terminator #3, ale ze wzgledu na obowiazujace tu zasady wypowiedzi raczej już tego nie zrobie."
Właśnie skomentowałeś i to w wątku to tego nie przeznaczonym.
Zdania w przedmiocie pierwszej wypowiedzi admina nie zmienię, a dyskusję w tym temacie uważam za zamkniętą. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2013-12-07, 13:03 przez Amal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#10 Post autor: Ciamek »

Ale się rozgadaliście...

Model w stylu Classic Space - bardzo lubiłem w dzieciństwie te gumowe koła : o)

Szkoda tylko, że ludzik nie klasyczny. No i za mało kolorów w oświetleniu.
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#11 Post autor: Bobofrutx »

Przepraszam że nie na temat, ale to już się robi nudne. Muszę to z siebie wyrzucić.
Znowu te przepychanki słowne rodem z "piaskownicy", aż się niedobrze robi. Myślałem że jak powstanie to stowarzyszenie, to to się skończy, ale jak widać nie da się. Dalej trzeba sobie dosrywać i jątrzyć.

Model wcześniej mi umknął. Według mnie jest w porządku, ale nie powala. Szary fajnie współgra z trans dark blue.
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

ODPOWIEDZ