Baza radarowa Futuron

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

Baza radarowa Futuron

#1 Post autor: tomey »

Czego mi zawsze brakowało z zestawach lego space? Budynków które kojarzą się wybitne ze space, trochę "murów" wieży i szklane sklepienie. Na zachętę mała baza radarowa w barwach futuronu. Co prawda szału nie ma, ale mam nadzieję, że jak tylko dojadą do mnie odpowiednie części pojawi się więcej wież... i mniejszych i większych.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tutaj niestety nie było czasu na ładniejsze ponieważ moja narzeczona ma trochę dość kolejki na środku pokoju hehe

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2014-01-11, 09:53 przez tomey, łącznie zmieniany 3 razy.
37236809 nowe gadu:)

TopGun
Posty: 35
Rejestracja: 2011-09-15, 21:10
Lokalizacja: Łódź

#2 Post autor: TopGun »

MOC'y fajny ale bez urazy zdjęcia są tragiczne.

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#3 Post autor: tomey »

Fotki są!
37236809 nowe gadu:)

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#4 Post autor: tomey »

Świetne forum. Nikt nie napisze fajne, albo nie fajne. Byłem tu od 2007 roku i też podziękuję LUGPOL ZDYCHA!
Ostatnio zmieniony 2014-01-12, 01:47 przez tomey, łącznie zmieniany 1 raz.
37236809 nowe gadu:)

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#5 Post autor: M_longer »

tomey pisze:Świetne forum. Nikt nie napisze fajne, albo nie fajne. Byłem tu od 2007 roku i też podziękuję LUGPOL ZDYCHA!
Szczerze? Mnie space jakoś specjalnie nie interesuje. Popatrzyłem i zapomniałem. Konstrukcja prosta, kilka paneli i niebieska szybka.

Chociaż teraz jak się przyjrzałem ta laserowa bramka to całkiem ciekawy pomysł.
Tutaj duże konstrukcje dostają kilka-kilkanaście komentarzy ostatnio. Nie wiem od czego to zależy, czy ktoś czasu nie ma, czy po prostu nie widzi sensu w pisaniu jednozdaniowych postów w stylu "fajne lub do d.".
Ostatnio zmieniony 2014-01-12, 01:47 przez M_longer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#6 Post autor: KUKUS »

Cóż, mi też nie zawsze komentują pracę, ale to nie powód żeby się załamywać!

Pierwszych zdjęć nie widziałem, ale te jak dla mnie są całkiem w porządku - zwłaszcza to drugie od dołu z anteną. Jest bardzo klimatyczne ;)

Budynek prosty, ale fajnie przemyślany - podoba mi się. Choć pewnie upchałbym jakieś grille na te białe ściany czy jakieś inne ustrojstwo, bo troszkę za mało się tutaj dzieje.


W przyszłości pomyśl nad jakimś video, coby pokazać pociąg w akcji ;)


EDIT
M_longer, mi kilka osób pisało, że nie komentuje prac bo nie za bardzo wie co ma napisać, a sam komentarz typu "fajne" to według nich za mało.

I jeszcze jedno - o ile dobrze kojarzę, to ta laserowa bramka wystąpiła już w space - chyba w pojeździe ze Space Police I była czy w bazie z Ice Planet 2002.
Ostatnio zmieniony 2014-01-12, 00:49 przez KUKUS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sekua
Posty: 226
Rejestracja: 2012-06-06, 19:06
Lokalizacja: Warszawa / Radom
brickshelf: Sekua

 

#7 Post autor: sekua »

MOC przyjemny, chociaż też nie jestem wielkim specem w tych klimatach. Niech narzeczona powoli się przyzwyczaja do twojego hobby. ;)

Spokojnie. Nie martw się, jest tutaj sporo MOCów i recenzji bez komentarza. W moim przypadku było tak np. z MOCem na westernowy konkurs Andzii, który pomimo braków komentarzy zdobył całkiem dobry wynik w głosowaniu.
Ostatnio zmieniony 2014-01-12, 00:48 przez sekua, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#8 Post autor: glaz_pimpur »

Ostatnie zdjęcie z dywanem i choinką dobija. Ja też nie umiem robić zdjęć ale przynajmniej się staram.
Dobre rady: Kup sobie w papierniku albo hipermarkecie parę arkuszy kartonu w kolorze szarym i podłóż pod makietę. Jako tło możesz też użyć prześcieradła, byleby było czyste i w jednolitym kolorze. Na czas sesji zdjęciowej wykorzystaj moment jak narzyczona pójdzie na ploty do koleżanek.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

ODPOWIEDZ