[MOC] Google Company

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3942
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#16 Post autor: legosamigos »

Obejrzałem sobie jeszcze raz zdjęcia firmy w wersji klockowej, jak również te rzeczywiste i stwierdzam, że mają tam sielankowe życie. To istny "plac zabaw dla dorosłych" zamiast poważne miejsce pracy ;)
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Thietmaier
Posty: 73
Rejestracja: 2014-01-30, 01:34
Lokalizacja: Biala Podlaska
brickshelf: Thiet

 

#17 Post autor: Thietmaier »

Standard w tego typu korporacjach, zwiększa to produktywność pracownika, który może się rozerwać i ochłonąć od ciężkiego projektu ;)
To jest duuuże i bardzo fajne. Fajnie powychodziły Ci napisy i loga. Żywotna i kolorowa praca, zdecydowanie.

Awatar użytkownika
krowkens
Posty: 218
Rejestracja: 2013-01-18, 14:07
Lokalizacja: Tychy
brickshelf: krowkens

 

#18 Post autor: krowkens »

legosamigos pisze:Obejrzałem sobie jeszcze raz zdjęcia firmy w wersji klockowej, jak również te rzeczywiste i stwierdzam, że mają tam sielankowe życie. To istny "plac zabaw dla dorosłych" zamiast poważne miejsce pracy ;)
cel jest jeden - cały ten "plac zabaw dla dorosłych" ma cię zniechęcić do pójścia do domu - chodzi im o to by tam siedzieć najlepiej 24h

gamer
Posty: 36
Rejestracja: 2014-02-23, 12:38
Lokalizacja: Kraków

#19 Post autor: gamer »

Imponująca liczba detali zgromadzona w sumie na niewielkiej przestrzeni. Widać wyraźnie inspirację filmem, co też jest na plus. :)

Szkoda, że model nie będzie do zobaczenia na żadnej wystawie, jak dla mnie pozycja obowiązkowa. Szkoda też, że nie zrobiłeś zdjęcia z góry i bez dachu, ale to już po ptakach... :P

ODPOWIEDZ